VÝSLEDKY 2005

2021  •  2019  •  2018  •  2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2005 ke stažení (pdf)

Vyberte si kategorii Řadit podle
Čas
Číslo

Výsledková listina Běhu sv. Václava 2005

Číslo Jméno Místo Čas Kategorie Pořadí
87 Pavel Holec Huslenky 18:5 Muži 19-40 let 1
168 Antonín Keller Veřovice 19:3 Muži 41 a více let 2
159 Josef Kučínský Veřovice 19:7 Chlapci 10-13 let 3
2 Aleą Paus Hranice 19:33 Muži 19-40 let 4
151 Stanislav Zátopek Nový Jičín 20:17 Muži 19-40 let 5
73 Richard Zajac Těrlicko 21:14 Muži 19-40 let 6
53 Martin Klučík Petřvald 21:22 Muži 19-40 let 7
160 Lukáą Tisovský Nový Jičín 21:23 Muži 19-40 let 8
169 Petr Cibulec Veřovice 21:30 Chlapci 14-18 let 9
6 Václav Hasal Hodslavice 21:48 Muži 19-40 let 10
180 Adam Ligocký Dolní Lutyně 21:56 Chlapci 14-18 let 11
48 Lubomír ?vak Těrlicko 22:35 Muži 41 a více let 12
157 Miroslav Marek Veřovice 22:37 Muži 19-40 let 13
91 Václav Stoszek Bohumín 22:49 Chlapci 14-18 let 14
58 Tomá? Vala Stará Ves 23:0 Chlapci 14-18 let 15
25 Jan Bolek Za?ová 23:20 Muži 19-40 let 16
157 Karel Bartoň Veřovice 23:31 Muži 19-40 let 17
78 Antonín Dorazil Hůrka 23:32 Chlapci 14-18 let 18
86 Ondřej Orság Kopřivnice 23:48 Muži 19-40 let 19
31 Vojta ?vak Těrlicko 23:49 Chlapci 10-13 let 20
7 Petr Maslák Loučka 23:54 Chlapci 14-18 let 21
94 Pavel Marek Lubina 23:55 Chlapci 14-18 let 22
148 Stanislav Rosa Jičina 23:56 Muži 41 a více let 23
90 Martin Běhálek Nový Bohumín 24:5 Chlapci 14-18 let 24
143 Ondřej Janovský Starý Jičín 24:42 Chlapci 14-18 let 25
173 Jarek Glogar Hůrka 24:53 Chlapci 10-13 let 26
37 Daniel Sirocký Jičina 25:6 Chlapci 10-13 let 27
162 Milan ?rom Starý Jičín 25:10 Chlapci 14-18 let 28
70 Jan ?vak Těrlicko 25:37 Chlapci 14-18 let 29
19 Franti?ek Slezák Za?ová 25:48 Chlapci 14-18 let 30
4 Václav Váňa Loučka 26:3 Chlapci 10-13 let 31
41 Marie ?vaková Horní Těrlicko 26:3 Dívky 10-13 let 31
152 Pavel ?áček Lubina 26:14 Muži 19-40 let 33
3 Marek Glogar Loučka 26:22 Chlapci 10-13 let 34
145 Tomá? Cigánek Poteč 26:34 Muži 19-40 let 35
39 Ondřej ?vak Těrlicko 26:35 Chlapci 10-13 let 36
20 Jiří ?vak Těrlicko 26:53 Chlapci do 10 let 37
177 Pavel Ra?ka Lubina 26:55 Muži 19-40 let 38
33 Eva Balcarová Stará Ves nad Ondřejnicí 27:13 Ženy 19-40 let 39
21 Du?an Seliga Dolní Lutyně 27:16 Chlapci 14-18 let 40
24 Vojta Glogar Jeseník n. O. 27:30 Chlapci 10-13 let 41
80 Vojtěch ?enkeřík Bernartice n. O. 27:51 Chlapci 10-13 let 42
0 Pan starosta Vahalík Starý Jičín 27:55 Chlapci do 10 let 43
12 Vladimír Hrabovský Petřvald 28:7 Muži 19-40 let 44
84 Václav Glogar Loučka 28:10 Chlapci 14-18 let 45
22 Filip Va?íček Za?ová 28:18 Muži 19-40 let 46
32 Jan Svoboda Horní Bludovice 28:26 Chlapci 10-13 let 47
88 Vít Běhálek Nový Bohumín 28:30 Chlapci 14-18 let 48
74 Barbora Paverová Český Těąín 28:34 Ženy 19-40 let 49
165 Monika Ligocká Brno 28:35 Ženy 19-40 let 50
146 Hana Němcová Vlčnov 29:5 Dívky 14-18 let 51
139 Pavel Němec Vlčnov 29:6 Muži 19-40 let 52
9 Luká? Masaryk Dolní Lutyně 29:12 Chlapci 14-18 let 53
5 Kamil Barto? Hranice 29:22 Chlapci 14-18 let 54
34 Pavel Farmačka Havířov 29:23 Chlapci 14-18 let 55
95 Magda Hasalová Hůrka 29:25 Dívky 14-18 let 56
93 Ondřej Sikora Dolní Lutyně 29:44 Chlapci 14-18 let 57
158 Lucie Kellerová veřovice 29:53 Dívky 14-18 let 58
76 Milan David Starý Jičín 30:18 Muži 41 a více let 59
97 Milan Chrapek Vlčnov 30:26 Chlapci 10-13 let 60
98 Martin Němec Vlčnov 30:29 Chlapci 10-13 let 61
47 Katka Kohoutová Palačov 30:35 Dívky 10-13 let 62
81 Augustin Zelenka Bernartice n. O. 30:56 Chlapci 10-13 let 63
49 Adéla Hatlapatková Starý Jičín 31:4 Dívky 10-13 let 64
77 Lenka Davidová Vlčnov 31:5 Dívky 10-13 let 65
82 Franti?ek Hasal Starý Jičín 31:6 Muži 19-40 let 66
174 Josef Glogar Hůrka 31:7 Chlapci 10-13 let 67
96 Petr Horák Jičina 31:8 Chlapci 14-18 let 68
50 Tereza Černocká Jičina 31:19 Dívky 10-13 let 69
68 Jana ?imíčková Jeseník n. O. 31:21 Dívky 14-18 let 70
172 Ludmila Glogarová Hůrka 31:21 Dívky 14-18 let 70
161 Jan David Starý Jičín 31:38 Chlapci 14-18 let 72
10 Veronika Krečmerová Stará Ves 32:11 Dívky 14-18 let 73
142 Jan Orlita Loučka 32:27 Muži 41 a více let 74
164 Ivana Volková Jičina 32:36 Dívky do 10 let 75
140 Lenka Němcová Vlčnov 32:38 Ženy 19-40 let 76
75 Monika Davidová Vlčnov 32:39 Dívky 10-13 let 77
13 Franti?ek Vývoda Hranice 32:40 Muži 41 a více let 78
46 Jana Skarková Horní Bludovice 32:51 Dívky 14-18 let 79
38 Petr Hatlapatka Starý Jičín 33:15 Chlapci 10-13 let 80
71 Franti?ek Chrobok Sobě?ovice 33:25 Muži 19-40 let 81
8 Michal Furmánek Loučka 33:34 Chlapci 14-18 let 82
66 Blanka Kopřivová Stará Ves 33:36 Dívky 14-18 let 83
15 Luká? Dvor?čák Dolní Lutyně 33:45 Chlapci 14-18 let 84
79 Jan Cíp Vlčnov 34:8 Chlapci 10-13 let 85
28 Kateřina Arabaszová Staré Oldřůvky 34:18 Ženy 19-40 let 86
54 Sabina Tránová Starý Jičín 34:19 Dívky 10-13 let 87
43 Mirek Krábec Těrlicko 34:27 Chlapci 10-13 let 88
42 Miloslav Svoboda Horní Bludovice 34:32 Chlapci 10-13 let 89
138 Neznámý Neznámý 34:33 Muži 41 a více let 90
85 Jan ?imíček Loučka 34:35 Chlapci do 10 let 91
72 Josef Adamec Hůrka 34:47 Chlapci 10-13 let 92
147 Petra Hasalová Hůrka 34:48 Dívky 14-18 let 93
64 Marie Pospěchová Starý Jičín 35:25 Dívky do 10 let 94
64 Marie Pospěchová Starý Jičín 35:25 Dívky do 10 let 94
83 Anna Glogarová Loučka 36:15 Dívky 10-13 let 96
154 ?těpán Hora Jičina 36:16 Chlapci do 10 let 97
171 Marie Dorazilová Hůrka 36:16 Dívky 10-13 let 97
199 Al?běta Horáková Jičina 37:29 Dívky 14-18 let 99
40 Darina Klváčková Horní Těrlicko 37:50 Dívky 10-13 let 100
89 Klára Dorazilová Dolní Lutyně 39:15 Dívky 14-18 let 101
45 Nela Skarková Horní Bludovice 39:16 Dívky do 10 let 102
149 Barbora Koláčková Staré Oldřůvky 39:29 Dívky 14-18 let 103
35 Lenka Kohoutová Palačov 39:30 Dívky 10-13 let 104
36 Jarka Kopecká Horní Bludovice 39:30 Dívky 10-13 let 104
163 Luká? Banďura Jičina 40:21 Chlapci 10-13 let 106
176 Jakub Horák Loučka 40:51 Chlapci 10-13 let 107
92 Ondřej Běhálek Bohumín 40:58 Chlapci 10-13 let 108
27 Robert Takacs Nový Jičín 41:21 Chlapci 14-18 let 109
57 Ane?ka Foltová Stará Ves 41:36 Dívky 10-13 let 110
55 Jana Línová Jičina 41:41 Dívky 10-13 let 111
65 Nikola Sirocká Jičina 41:42 Dívky do 10 let 112
44 Aneta Vahalová Palačov 42:19 Dívky 10-13 let 113
155 Pavel Merenda Janovice 43:29 Muži 19-40 let 114
23 Darja Jurčíková Staré Oldřůvky 46:26 Dívky 10-13 let 115
17 Monika Arabaszová Staré Oldřůvky 46:28 Dívky 14-18 let 116
175 Katka Glogarová Hůrka 46:51 Dívky do 10 let 117
178 Veronika Dorazilová Hůrka 46:57 Dívky do 10 let 118
60 Veronika Machálková Stará Ves 48:44 Dívky 10-13 let 119
62 Eli?ka Váchová Stará Ves 50:13 Dívky 10-13 let 120
61 Andrea Polá?ková Stará Ves 50:16 Dívky 10-13 let 121
63 Tereza Záhorcová Stará Ves 50:18 Dívky 10-13 let 122
67 Klára Bednářová Jeseník n. O. 53:34 Dívky 10-13 let 123
141 Barbora Mu?íková Rybí 54:5 Dívky 14-18 let 124
144 Kateřina Janáková Nový Jičín 54:5 Ženy 19-40 let 124
150 Ane?ka Haitlová Bernartice n. O. 54:5 Dívky 14-18 let 124
124 Marie ?imíčková Bernartice n. O. 54:22 Dívky 14-18 let 127
166 Tereza ?imíčková Loučka 54:22 Dívky do 10 let 127
56 Pavel Folta Stará Ves 54:49 Chlapci do 10 let 129
59 Tereza Měkinová Stará Ves 54:51 Dívky 10-13 let 130
127 Eli?ka Indráková Loučka 55:25 Dívky do 10 let 131
69 Petr Folta Stará Ves 56:14 Chlapci do 10 let 132
11 Marie Barto?ová Hranice 57:25 Dívky 10-13 let 133
29 Marie Barto?ová Hranice 57:36 Ženy 19-40 let 134
51 Bo?ena Va?íčková Za?ová 58:31 Ženy 41 a více let 135
170 Daniel Glogar Hůrka 58:46 Chlapci do 10 let 136
52 Jan Cholewa Za?ová 58:51 Muži 41 a více let 137
129 Pavlína ?imíčková Loučka 59:5 Ženy 19-40 let 138
137 Gábina Matů?ú Loučka 59:5 Dívky 10-13 let 138
153 Barbora ?imíčková Loučka 59:5 Dívky do 10 let 138
100 Jan Janý?ka Petřkovice 59:34 Chlapci do 10 let 141
99 Jiří Janý?ka Petřkovice 59:35 Muži 19-40 let 142
1 ?imon Haitl Bernartice 60:5 Chlapci do 10 let 143
14 Andrea Býmová Nový Jičín 61:9 Dívky 14-18 let 144
16 Lucie Janý?ková Nový Jičín 61:9 Dívky 14-18 let 144
26 Pavla Muszinská Nový Jičín 61:10 Dívky 14-18 let 146
18 Eva Jany?ková Nový Jičín 61:12 Dívky 14-18 let 147
179 Tereza Horáková Loučka 61:17 Dívky 14-18 let 148
125 Ondřej Indrák Loučka 61:58 Chlapci do 10 let 149
126 Sebastián Hříbal Loučka 61:58 Chlapci do 10 let 149
128 Jakub Indrák Loučka 61:58 Chlapci do 10 let 149
130 Markéta Volková Nový Jičín 75:22 Dívky do 10 let 152
132 Jana Volková Nový Jičín 75:33 Ženy 19-40 let 153
136 Anna Matů?ů Loučka 75:34 Dívky 10-13 let 154
135 Hana Matů?ů Nový Jičín 77:12 Ženy 19-40 let 155
131 Josef Volek Nový Jičín 81:16 Chlapci do 10 let 156
134 Jiří Matů?ů Loučka 83:9 Chlapci do 10 let 157
30 Josef Kopecký Horní Bludovice 200:0 Chlapci do 10 let 158
167 Jiří Fojtů Nový Jičín 250:0 Muži 19-40 let 159