VÝSLEDKY 2006

2021  •  2019  •  2018  •  2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2006 ke stažení (pdf)

Celkové pořadí:
1. Holec Pavel (0:17:25.0)
2. Svačina Kazimír (0:20:33.3)
3. Cibulec Petr (0:20:36.5)
4. Ligocki Adam (0:20:53.7)
5. Bartoň Josef (0:21:01.8)
6. Bartoň Karel (0:21:32.8)
7. Žvák Lubomír (0:21:56.6)
8. Stoszek Václav (0:22:24.0)
9. Hasal Václav (0:22:44.8)
10. Žvak Jirka (0:22:45.1)
11. Váňa Václav (0:22:45.7)
12. Janovský Ondřej (0:23:01.6)
13. Žvak Vojta (0:23:22.1)
14. Glogar Jaroslav (0:23:22.6)
15. Širocký Daniel (0:23:44.0)
16. Janovský Dominik (0:24:09.0)
17. Vala Tomáš (0:24:10.1)
18. Janovský Patrik (0:24:13.6)
19. Orság Ondřej (0:24:46.9)
20. Rosa Stanislav (0:24:47.6)
21. Waloszek Vojtěch (0:24:48.3)
22. Žvak Ondřej (0:25:00.9)
23. Šenkeřík Vojtěch (0:25:10.1)
24. Dorazil Antonín (0:25:10.4)
25. Waloszek Václav (0:25:16.4)
26. Waloszek Jan (0:25:27.3)
27. Šustoková Petra (0:25:56.5)
28. Žvaková Marie (0:26:00.8)
29. Ryšavík Jiří (0:26:06.0)
30. Balcarová Eva (0:26:11.7)
31. Stoklasa Marián (0:26:24.3)
32. Žvak Honza (0:26:36.0)
33. Žvak Jan (0:26:45.9)
34. Glogar Marek (0:26:56.9)
35. Ryšavík Martin (0:27:24.2)
36. Ligocká Monika (0:27:25.6)
37. Glogarová Ludmila (0:27:34.0)
38. Němec Martin (0:27:42.7)
39. Waloszková Marie (0:27:44.1)
40. Urbanová Lenka (0:27:44.3)
41. Horák Jakub (0:27:51.3)
42. Pospěch Jakub (0:28:03.9)
43. Hasal František (0:28:06.6)
44. Běhálek Václav (0:28:12.3)
45. Kelnar Jan (0:28:24.8)
46. Němec Pavel (0:28:34.7)
47. Knápek Marek (0:28:47.5)
48. Hasalová Jana (0:28:48.8)
49. Bořuta Dominik (0:28:52.5)
50. Glogar Vojtěch (0:29:00.2)
51. Glogar Josef (0:29:00.5)
52. Vaculík Jakub (0:30:00.0)
53. Waloszková Marta (0:30:11.7)
54. Hanáková Jolana (0:30:26.0)
55. Pater Jan (0:30:40.4)
56. Dohnal Patrik (0:30:42.8)
57. Hatlapatka Petr (0:30:45.4)
58. Kreml Ondřej (0:30:51.5)
59. Pospěch Jan (0:30:54.5)
60. Číp Jan (0:30:57.3)
61. Pospěchová Marie (0:31:04.3)
62. Glogarová Hela (0:31:23.0)
63. Černocký David (0:31:23.2)
64. Hatlapatková Adéla (0:31:25.7)
65. Volková Ivana (0:32:27.9)
66. Sláma Ivan (0:32:59.9)
67. Kořený Lukáš (0:33:19.2)
68. Línová Jana (0:33:20.2)
69. Černocká Tereza (0:33:20.4)
70. Chrobok František (0:33:20.4)
71. Glogarová Anna (0:33:37.0)
72. Adamec Josef (0:33:41.4)
73. Pospěch Rostislav (0:33:43.0)
74. Stoszková Terezie (0:34:08.2)
75. Glogarová Ludmila (0:34:10.3)
76. Glogar Václav (0:35:08.2)
77. Hlučín Michal (0:35:08.5)
78. Žemlová Anna (0:35:08.7)
79. Tránová Sabrina (0:35:36.3)
80. Kořený Radim (0:35:48.8)
81. Šimíček Jan (0:35:55.9)
82. Bezděková Barbora (0:37:11.9)
83. Kopřivová Blanka (0:37:12.1)
84. Kremlová Lucie (0:37:14.0)
85. Šimíčková Klára (0:37:21.8)
86. Knápková Barbora (0:37:46.8)
87. Širocká Nikola (0:38:30.8)
88. Matůšů Anna (0:38:52.9)
89. Němcová Lenka (0:39:14.3)
90. Davidová Lenka (0:39:16.4)
91. Hilpertová Diana (0:39:17.5)
92. Davidová Jana (0:39:20.4)
93. Dvorščáková Markéta (0:40:49.9)
94. Kořený Martin (0:41:31.7)
95. Kolečková Jana (0:41:53.8)
96. Rabelová Kristýna (0:41:54.2)
97. Kremlová Veronika (0:42:01.1)
98. Šimíčková Marie (0:42:01.8)
99. Šimíčková Terezka (0:42:02.9)
100. Bořutová Klára (0:42:04.7)
101. Trám Dominik (0:42:20.4)
102. Waloszoková Věra (0:42:53.8)
103. Glogarová Kateřina (0:44:04.7)
104. Dorazilová Veronika (0:44:06.5)
105. Kremlová Pavlína (0:44:32.2)
106. Kremlová Katka (0:44:32.4)
107. Pavlína Šimíčková (0:45:37.6)
108. Šimíčková Barbora (0:45:38.2)
109. Šimíčková Věra (0:45:50.5)
110. Šimíček Marek (0:45:50.8)
111. Kořená Jana (0:46:56.0)
112. Orlita Jan (0:46:56.2)
113. Matůšů Gabriela (0:47:23.1)
114. Glogarová Michaela (0:47:27.1)
115. Waloszek Václav (0:47:52.9)
116. Glogar Daniel (0:52:27.3)
117. Žižlavský Pavel (0:54:00.0)
118. Janýšková Marie (1:00:30.2)
119. Janýška Jan (1:05:30.0)
120. Janýška Vojtěch (1:06:27.9)
121. Janýška Jiří (1:07:33.0)
122. Cholewa Jan (2:00:00.0)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci do 10 let
1. Žvak Jirka (0:22:45.1)
2. Waloszek Vojtěch (0:24:48.3)
3. Stoklasa Marián (0:26:24.3)
4. Pospěch Jan (0:30:54.5)
5. Černocký David (0:31:23.2)
6. Pospěch Rostislav (0:33:43.0)
7. Šimíček Jan (0:35:55.9)
8. Trám Dominik (0:42:20.4)
9. Waloszek Václav (0:47:52.9)
10. Glogar Daniel (0:52:27.3)
11. Žižlavský Pavel (0:54:00.0)
12. Janýška Jan (1:05:30.0)
13. Janýška Vojtěch (1:06:27.9)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 10 -13 let
1. Váňa Václav (0:22:45.7)
2. Glogar Jaroslav (0:23:22.6)
3. Janovský Dominik (0:24:09.0)
4. Žvak Ondřej (0:25:00.9)
5. Waloszek Jan (0:25:27.3)
6. Glogar Marek (0:26:56.9)
7. Němec Martin (0:27:42.7)
8. Pospěch Jakub (0:28:03.9)
9. Kelnar Jan (0:28:24.8)
10. Bořuta Dominik (0:28:52.5)
11. Glogar Vojtěch (0:29:00.2)
12. Glogar Josef (0:29:00.5)
13. Vaculík Jakub (0:30:00.0)
14. Pater Jan (0:30:40.4)
15. Dohnal Patrik (0:30:42.8)
16. Hatlapatka Petr (0:30:45.4)
17. Kreml Ondřej (0:30:51.5)
18. Sláma Ivan (0:32:59.9)
19. Kořený Lukáš (0:33:19.2)
20. Adamec Josef (0:33:41.4)
21. Kořený Radim (0:35:48.8)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 14 -18 let
1. Cibulec Petr (0:20:36.5)
2. Ligocki Adam (0:20:53.7)
3. Stoszek Václav (0:22:24.0)
4. Janovský Ondřej (0:23:01.6)
5. Žvak Vojta (0:23:22.1)
6. Širocký Daniel (0:23:44.0)
7. Vala Tomáš (0:24:10.1)
8. Šenkeřík Vojtěch (0:25:10.1)
9. Dorazil Antonín (0:25:10.4)
10. Žvak Honza (0:26:36.0)
11. Ryšavík Martin (0:27:24.2)
12. Horák Jakub (0:27:51.3)
13. Běhálek Václav (0:28:12.3)
14. Číp Jan (0:30:57.3)
15. Glogar Václav (0:35:08.2)
16. Kořený Martin (0:41:31.7)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 19-40 let
1. Holec Pavel (0:17:25.0)
2. Svačina Kazimír (0:20:33.3)
3. Bartoň Josef (0:21:01.8)
4. Bartoň Karel (0:21:32.8)
5. Hasal Václav (0:22:44.8)
6. Janovský Patrik (0:24:13.6)
7. Orság Ondřej (0:24:46.9)
8. Ryšavík Jiří (0:26:06.0)
9. Žvak Jan (0:26:45.9)
10. Hasal František (0:28:06.6)
11. Němec Pavel (0:28:34.7)
12. Knápek Marek (0:28:47.5)
13. Chrobok František (0:33:20.4)
14. Hlučín Michal (0:35:08.5)
15. Šimíček Marek (0:45:50.8)
16. Janýška Jiří (1:07:33.0)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 41 a více let
1. Žvák Lubomír (0:21:56.6)
2. Rosa Stanislav (0:24:47.6)
3. Waloszek Václav (0:25:16.4)
4. Orlita Jan (0:46:56.2)
5. Cholewa Jan (2:00:00.0)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 41 a více let
1. Waloszoková Věra (0:42:53.8)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 19-40 let
1. Balcarová Eva (0:26:11.7)
2. Ligocká Monika (0:27:25.6)
3. Hasalová Jana (0:28:48.8)
4. Glogarová Hela (0:31:23.0)
5. Stoszková Terezie (0:34:08.2)
6. Knápková Barbora (0:37:46.8)
7. Němcová Lenka (0:39:14.3)
8. Kremlová Pavlína (0:44:32.2)
9. Pavlína Šimíčková (0:45:37.6)
10. Kořená Jana (0:46:56.0)
11. Glogarová Michaela (0:47:27.1)
12. Janýšková Marie (1:00:30.2)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 14-18 let
1. Šustoková Petra (0:25:56.5)
2. Waloszková Marie (0:27:44.1)
3. Hanáková Jolana (0:30:26.0)
4. Hatlapatková Adéla (0:31:25.7)
5. Glogarová Anna (0:33:37.0)
6. Glogarová Ludmila (0:34:10.3)
7. Žemlová Anna (0:35:08.7)
8. Kopřivová Blanka (0:37:12.1)
9. Davidová Lenka (0:39:16.4)
10. Dvorščáková Markéta (0:40:49.9)
11. Kolečková Jana (0:41:53.8)
12. Šimíčková Marie (0:42:01.8)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 10-13 let
1. Žvaková Marie (0:26:00.8)
2. Glogarová Ludmila (0:27:34.0)
3. Urbanová Lenka (0:27:44.3)
4. Waloszková Marta (0:30:11.7)
5. Línová Jana (0:33:20.2)
6. Černocká Tereza (0:33:20.4)
7. Tránová Sabrina (0:35:36.3)
8. Bezděková Barbora (0:37:11.9)
9. Kremlová Lucie (0:37:14.0)
10. Matůšů Anna (0:38:52.9)
11. Hilpertová Diana (0:39:17.5)
12. Rabelová Kristýna (0:41:54.2)
13. Matůšů Gabriela (0:47:23.1)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky do 10 let
1. Pospěchová Marie (0:31:04.3)
2. Volková Ivana (0:32:27.9)
3. Šimíčková Klára (0:37:21.8)
4. Širocká Nikola (0:38:30.8)
5. Davidová Jana (0:39:20.4)
6. Kremlová Veronika (0:42:01.1)
7. Šimíčková Terezka (0:42:02.9)
8. Bořutová Klára (0:42:04.7)
9. Glogarová Kateřina (0:44:04.7)
10. Dorazilová Veronika (0:44:06.5)
11. Kremlová Katka (0:44:32.4)
12. Šimíčková Barbora (0:45:38.2)
13. Šimíčková Věra (0:45:50.5)