VÝSLEDKY 2007

2021  •  2019  •  2018  •  2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2007 ke stažení (pdf)

Celkové pořadí:
1. Keller Antonín (0:19:22.4)
2. Hrnčíř Rudolf (0:20:06.6)
3. David Oldřich (0:20:43.4)
4. Cvajna Michal (0:21:00.6)
5. Staněk Zdeněk (0:21:13.2)
6. Cibulec Petr (0:21:32.3)
7. Stoszek Václav (0:21:55.7)
8. Bartoň Josef (0:21:56.0)
9. Vahala Lukáš (0:22:07.2)
10. Zelenka Augustýn (0:22:14.1)
11. Glogar Josef (0:22:16.9)
12. Janovský Ondřej (0:22:54.6)
13. Žvak Jiří (0:23:03.9)
14. Žvák Lubomír (0:23:23.6)
15. Kelnar Jan (0:23:30.6)
16. Chovanec Lukáš (0:23:51.5)
17. Janovský Dominik (0:23:58.8)
18. Rosa Stanislav (0:24:01.5)
19. Juráčák Tomáš (0:24:14.3)
20. Vahalík Tomáš (0:24:35.8)
21. Hypl Rostislav (0:25:18.8)
22. Glogar Jaroslav (0:25:44.4)
23. Dorazil Antonín (0:25:50.7)
24. Dohnal Patrik (0:25:53.5)
25. Pinďáková Marie (0:25:54.9)
26. Glogar Marek (0:25:58.9)
27. Hanzelka Jakub (0:26:20.4)
28. Žvaková Marie (0:26:41.4)
29. Vaculík Jakub (0:27:00.1)
30. Orság Ondřej (0:27:05.2)
31. Mark Martin (0:27:19.4)
32. Hadaš Aleš (0:27:52.4)
33. Glogar Josef (0:27:56.4)
34. Číp Jan (0:27:56.7)
35. Kremel Ondřej (0:27:59.0)
36. Glogarová Helena (0:28:07.1)
37. Šostoková Petra (0:28:13.5)
38. Glogarová Ludmila (0:28:14.4)
39. Pater Jan (0:28:22.0)
40. Sláma Ivan (0:28:24.2)
41. Glogar Jaroslav (0:28:31.2)
42. Dorazil Josef (0:29:32.0)
43. Juřica Martin (0:29:32.2)
44. Hýlová Lea (0:29:57.5)
45. Černocký David (0:30:54.2)
46. Glogar Vojtěch (0:30:57.6)
47. Hasalová Marie (0:31:03.2)
48. Hasal Franta (0:31:13.9)
49. Furmánek Bohuslav (0:31:26.9)
50. Volková Ivana (0:32:08.1)
51. Orlita Jan (0:32:12.3)
52. Glogarová Michaela (0:32:25.0)
53. Glogarová Ludmila (0:32:36.1)
54. Pospěchová Marie (0:32:44.1)
55. Hatlapatka Petr (0:32:56.4)
56. Podešva Radek (0:32:56.6)
57. Davidová Monika (0:33:19.1)
58. Váňová Kateřina (0:33:37.2)
59. Stoklasa Marián (0:33:51.7)
60. Foltová Anežka (0:34:12.5)
61. Zatloukal Vít (0:34:18.9)
62. Janýšková Kristýna (0:34:21.2)
63. Šimíčková Klára (0:34:30.5)
64. Glogar Ondřej (0:34:54.4)
65. Šimíček Jan (0:35:23.0)
66. Davidová Jana (0:35:27.5)
67. Glogarová Kateřina (0:35:41.7)
68. Hasal Radim (0:36:11.0)
69. Šimíčková Věra (0:38:55.8)
70. Matúšů Jiří (0:39:40.0)
71. Štec Josef (0:40:06.0)
72. Štec Josef (0:40:06.4)
73. Tovečková Veronika (0:41:00.1)
74. Žižlavský Pavel (0:41:01.9)
75. Žižlavský Stanislav (0:41:02.2)
76. Černocká Tereza (0:41:42.2)
77. Glogarová Božena (0:41:44.2)
78. Matúšů Anna (0:41:50.9)
79. Šimíček Marek (0:41:56.0)
80. Janýšková Tereza (0:42:06.5)
81. Glogar Václav (0:42:40.2)
82. Glogarová Anna (0:43:44.5)
83. Žvaková Jitka (0:45:13.6)
84. Folta Pavel (0:46:44.6)
85. Šimíčková Ludmila (0:52:11.8)
86. Glogarová Kateřina (0:52:18.1)
87. Dorazilová Veronika (0:52:27.4)
88. Orlitová Jiřina (0:52:58.9)
89. Orlitová Tereza (0:53:01.5)
90. Bednářová Klára (0:55:37.2)
91. Hasalová Jana (1:01:14.7)
92. Hasal Vítek (1:03:46.8)
93. Hasal Václav (1:03:47.1)
94. Janýška Jiří (1:03:47.7)
95. Janýška Jan (1:03:49.9)
96. Janýška Vojtíšek (1:03:50.2)
97. Knápková Alžběta (1:05:01.7)
98. Knápek Antonín (1:08:01.4)
99. Knápek Josef (1:08:02.0)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci do 10 let
1. Žvak Jiří (0:23:03.9)
2. Chovanec Lukáš (0:23:51.5)
3. Černocký David (0:30:54.2)
4. Matúšů Jiří (0:39:40.0)
5. Štec Josef (0:40:06.0)
6. Žižlavský Pavel (0:41:01.9)
7. Folta Pavel (0:46:44.6)
8. Hasal Vítek (1:03:46.8)
9. Janýška Jan (1:03:49.9)
10. Janýška Vojtíšek (1:03:50.2)
11. Knápek Josef (1:08:02.0)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 10 -13 let
1. Kelnar Jan (0:23:30.6)
2. Janovský Dominik (0:23:58.8)
3. Dohnal Patrik (0:25:53.5)
4. Glogar Marek (0:25:58.9)
5. Vaculík Jakub (0:27:00.1)
6. Hadaš Aleš (0:27:52.4)
7. Glogar Josef (0:27:56.4)
8. Kremel Ondřej (0:27:59.0)
9. Pater Jan (0:28:22.0)
10. Glogar Vojtěch (0:30:57.6)
11. Hatlapatka Petr (0:32:56.4)
12. Podešva Radek (0:32:56.6)
13. Stoklasa Marián (0:33:51.7)
14. Glogar Ondřej (0:34:54.4)
15. Šimíček Jan (0:35:23.0)
16. Hasal Radim (0:36:11.0)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 14 -18 let
1. Hrnčíř Rudolf (0:20:06.6)
2. David Oldřich (0:20:43.4)
3. Cvajna Michal (0:21:00.6)
4. Stoszek Václav (0:21:55.7)
5. Vahala Lukáš (0:22:07.2)
6. Zelenka Augustýn (0:22:14.1)
7. Vahalík Tomáš (0:24:35.8)
8. Glogar Jaroslav (0:25:44.4)
9. Dorazil Antonín (0:25:50.7)
10. Hanzelka Jakub (0:26:20.4)
11. Číp Jan (0:27:56.7)
12. Sláma Ivan (0:28:24.2)
13. Glogar Václav (0:42:40.2)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 19-40 let
1. Staněk Zdeněk (0:21:13.2)
2. Cibulec Petr (0:21:32.3)
3. Bartoň Josef (0:21:56.0)
4. Janovský Ondřej (0:22:54.6)
5. Juráčák Tomáš (0:24:14.3)
6. Hypl Rostislav (0:25:18.8)
7. Orság Ondřej (0:27:05.2)
8. Mark Martin (0:27:19.4)
9. Dorazil Josef (0:29:32.0)
10. Juřica Martin (0:29:32.2)
11. Hasal Franta (0:31:13.9)
12. Zatloukal Vít (0:34:18.9)
13. Štec Josef (0:40:06.4)
14. Žižlavský Stanislav (0:41:02.2)
15. Šimíček Marek (0:41:56.0)
16. Hasal Václav (1:03:47.1)
17. Janýška Jiří (1:03:47.7)
18. Knápek Antonín (1:08:01.4)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 41 a více let
1. Keller Antonín (0:19:22.4)
2. Glogar Josef (0:22:16.9)
3. Žvák Lubomír (0:23:23.6)
4. Rosa Stanislav (0:24:01.5)
5. Glogar Jaroslav (0:28:31.2)
6. Furmánek Bohuslav (0:31:26.9)
7. Orlita Jan (0:32:12.3)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 41 a více let
1. Žvaková Jitka (0:45:13.6)
2. Šimíčková Ludmila (0:52:11.8)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 19-40 let
1. Pinďáková Marie (0:25:54.9)
2. Glogarová Helena (0:28:07.1)
3. Šostoková Petra (0:28:13.5)
4. Hýlová Lea (0:29:57.5)
5. Glogarová Michaela (0:32:25.0)
6. Glogarová Kateřina (0:35:41.7)
7. Hasalová Jana (1:01:14.7)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 14-18 let
1. Glogarová Ludmila (0:28:14.4)
2. Hasalová Marie (0:31:03.2)
3. Glogarová Ludmila (0:32:36.1)
4. Davidová Monika (0:33:19.1)
5. Váňová Kateřina (0:33:37.2)
6. Glogarová Božena (0:41:44.2)
7. Glogarová Anna (0:43:44.5)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 10-13 let
1. Žvaková Marie (0:26:41.4)
2. Volková Ivana (0:32:08.1)
3. Pospěchová Marie (0:32:44.1)
4. Foltová Anežka (0:34:12.5)
5. Černocká Tereza (0:41:42.2)
6. Matúšů Anna (0:41:50.9)
7. Janýšková Tereza (0:42:06.5)
8. Orlitová Jiřina (0:52:58.9)
9. Bednářová Klára (0:55:37.2)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky do 10 let
1. Janýšková Kristýna (0:34:21.2)
2. Šimíčková Klára (0:34:30.5)
3. Davidová Jana (0:35:27.5)
4. Šimíčková Věra (0:38:55.8)
5. Tovečková Veronika (0:41:00.1)
6. Glogarová Kateřina (0:52:18.1)
7. Dorazilová Veronika (0:52:27.4)
8. Orlitová Tereza (0:53:01.5)
9. Knápková Alžběta (1:05:01.7)