VÝSLEDKY 2008

2021  •  2019  •  2018  •  2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2008 ke stažení (pdf)

Výsledková listina Počet závodníků: 108
Počet kategorií: 10

Celkové pořadí:
1. Fojtů Ondřej (0:19:07.4)
2. Purkar Richard (0:19:39.8)
3. Keller Antonín (0:19:41.0)
4. Zátopek Stanislav (0:20:00.4)
5. Hrnčíř Rudolf (0:20:00.7)
6. Bartoň Josef (0:21:22.6)
7. Bartoň Karel (0:21:27.3)
8. Cibulec Petr (0:21:32.7)
9. Váňa Václav (0:21:50.2)
10. Zelenka Augustýn (0:21:55.8)
11. David Oldřich (0:21:57.7)
12. Žvak Lubomír (0:22:24.3)
13. Ševčík Petr (0:22:30.5)
14. Maňásek Jiří (0:22:31.2)
15. Žvak Jiří (0:22:50.2)
16. Marek Mirek (0:23:20.5)
17. Waloszek Jan (0:23:39.8)
18. Janovský Patrik (0:23:41.2)
19. Tlustý Mirek (0:24:04.4)
20. Glogar Jaroslav (0:24:14.5)
21. Vaculík Jakub (0:24:24.5)
22. Waloszek Vojtěch (0:24:33.7)
23. Rosa Stanislav (0:24:37.9)
24. Waloszková Marie (0:24:47.1)
25. Waloszek Václav (0:25:46.3)
26. Glogar Marek (0:25:46.5)
27. Waloszková Marta (0:26:40.8)
28. Demo Adam (0:26:49.7)
29. Waloszek Václav (0:27:12.7)
30. Svoboda Jan (0:27:26.6)
31. Janovský Ondřej (0:27:27.0)
32. Kremel Ondřej (0:27:49.7)
33. Žvaková Marie (0:28:37.9)
34. Číp Jan (0:28:41.6)
35. Davidová Šárka (0:28:41.7)
36. David Jakub (0:28:45.8)
37. Glogar Josef (0:28:54.2)
38. Glogarová Ludmila (0:29:40.6)
39. Glogarová Helena (0:29:40.8)
40. Žvak Vojtěch (0:29:58.2)
41. Žvak Ondřej (0:30:01.1)
42. Janovský Milan (0:30:11.1)
43. Dobeš Petr (0:30:19.0)
44. Maloušek Jan (0:30:19.6)
45. Bednář Pavel (0:30:19.9)
46. Bayer Zdeněk (0:30:23.5)
47. Glogar Vojtěch (0:30:23.7)
48. Němcová Hanka (0:30:35.8)
49. Orság Ondřej (0:30:48.0)
50. Šimičková Klára (0:31:15.1)
51. Šimíček Marek (0:31:20.5)
52. Janýška Jakub (0:32:21.6)
53. Volková Ivana (0:32:37.5)
54. Bilnica Jan (0:32:44.1)
55. Hanzelka Miroslav (0:32:47.2)
56. Davidová Jana (0:33:04.4)
57. Pospěch Rosťa (0:33:05.1)
58. Furmánek Bohuslav (0:33:17.3)
59. Janovský Petr (0:33:18.0)
60. Vahalík Zbyněk (0:33:37.4)
61. Vahalík Jan (0:33:55.6)
62. Janýšková Kristýna (0:34:02.0)
63. Žižlavský Pavel (0:34:27.3)
64. Žižlavský Stanislav (0:34:27.5)
65. Vahalíková Tereza (0:34:38.5)
66. Šimíček Jan (0:35:13.8)
67. Glogar Václav (0:35:28.1)
68. Glogar Štěpán (0:35:28.3)
69. Haitl Šimon (0:35:44.2)
70. Šimičková Věra (0:35:50.0)
71. Borýsek Oldřich (0:36:10.1)
72. Dorazil Pepík (0:36:11.7)
73. Kremelová Veronika (0:36:42.7)
74. Šimičková Tereza (0:37:11.8)
75. Hasalová Jana (0:37:35.2)
76. Kremelová Lucie (0:37:37.5)
77. Kopecká Jaroslava (0:38:08.6)
78. Slobodová Alžběta (0:38:08.8)
79. Bednář Dominik (0:38:49.9)
80. Kremelová Kateřina (0:41:03.0)
81. Petráš Vojta (0:41:28.3)
82. Kubelková Markéta (0:42:31.3)
83. Hasal Václav (0:42:35.8)
84. Hasal Vítek (0:42:38.1)
85. Petráš Tomáš (0:42:51.8)
86. Petráš Ivan (0:42:52.2)
87. Glogarová Kateřina (0:43:55.8)
88. Dvorská Hana (0:44:18.1)
89. Dvorská Barbora (0:44:18.3)
90. Bednářová Klára (0:45:22.5)
91. Kubelka Libor (0:47:31.6)
92. Gabrhelová Veronika (0:47:40.5)
93. Janýška Jan (0:49:44.0)
94. Petrášová Markéta (0:49:51.1)
95. Dorazilová Veronika (0:49:58.1)
96. Glogarová Kristýna (0:49:58.3)
97. Černochová Hana (0:50:00.5)
98. Bednářová Marie (0:50:00.8)
99. Dobešová Oldřiška (0:50:01.0)
100. Plašilová Patricie (0:50:01.4)
101. Petrášová Monika (0:50:02.4)
102. Glogar Daniel (0:50:17.2)
103. Janýška Vojtěch (0:50:22.3)
104. Janýška Jiří (0:50:22.7)
105. Žvaková Jitka (0:51:02.8)
106. Demová Stela (0:53:56.1)
107. Demová Radka (0:53:58.2)
108. Boková Martina (0:56:32.6)

Pořadí v kategorii: Chlapci do 10 let
1. Demo Adam (0:26:49.7)
2. Waloszek Václav (0:27:12.7)
3. Janýška Jakub (0:32:21.6)
4. Vahalík Jan (0:33:55.6)
5. Žižlavský Pavel (0:34:27.3)
6. Glogar Štěpán (0:35:28.3)
7. Haitl Šimon (0:35:44.2)
8. Hasal Vítek (0:42:38.1)
9. Petráš Tomáš (0:42:51.8)
10. Janýška Jan (0:49:44.0)
11. Glogar Daniel (0:50:17.2)
12. Janýška Vojtěch (0:50:22.3)

Pořadí v kategorii: Dívky do 10 let
1. Šimičková Klára (0:31:15.1)
2. Davidová Jana (0:33:04.4)
3. Vahalíková Tereza (0:34:38.5)
4. Šimičková Věra (0:35:50.0)
5. Kremelová Veronika (0:36:42.7)
6. Šimičková Tereza (0:37:11.8)
7. Kremelová Kateřina (0:41:03.0)
8. Kubelková Markéta (0:42:31.3)
9. Dvorská Hana (0:44:18.1)
10. Petrášová Markéta (0:49:51.1)
11. Dorazilová Veronika (0:49:58.1)
12. Glogarová Kristýna (0:49:58.3)
13. Demová Stela (0:53:56.1)

Pořadí v kategorii: Chlapci 10-13 let
1. Maňásek Jiří (0:22:31.2)
2. Žvak Jiří (0:22:50.2)
3. Waloszek Vojtěch (0:24:33.7)
4. Glogar Marek (0:25:46.5)
5. Kremel Ondřej (0:27:49.7)
6. Glogar Josef (0:28:54.2)
7. Žvak Ondřej (0:30:01.1)
8. Bayer Zdeněk (0:30:23.5)
9. Pospěch Rosťa (0:33:05.1)
10. Janovský Petr (0:33:18.0)
11. Vahalík Zbyněk (0:33:37.4)
12. Šimíček Jan (0:35:13.8)
13. Borýsek Oldřich (0:36:10.1)
14. Bednář Dominik (0:38:49.9)
15. Petráš Vojta (0:41:28.3)

Pořadí v kategorii: Dívky 10-13 let
1. Waloszková Marta (0:26:40.8)
2. Volková Ivana (0:32:37.5)
3. Janýšková Kristýna (0:34:02.0)
4. Kremelová Lucie (0:37:37.5)
5. Glogarová Kateřina (0:43:55.8)
6. Gabrhelová Veronika (0:47:40.5)
7. Černochová Hana (0:50:00.5)
8. Bednářová Marie (0:50:00.8)
9. Dobešová Oldřiška (0:50:01.0)
10. Boková Martina (0:56:32.6)

Pořadí v kategorii: Chlapci 14-18 let
1. Váňa Václav (0:21:50.2)
2. Zelenka Augustýn (0:21:55.8)
3. David Oldřich (0:21:57.7)
4. Waloszek Jan (0:23:39.8)
5. Tlustý Mirek (0:24:04.4)
6. Glogar Jaroslav (0:24:14.5)
7. Vaculík Jakub (0:24:24.5)
8. Svoboda Jan (0:27:26.6)
9. Číp Jan (0:28:41.6)
10. Žvak Vojtěch (0:29:58.2)
11. Janovský Milan (0:30:11.1)
12. Dobeš Petr (0:30:19.0)
13. Maloušek Jan (0:30:19.6)
14. Bednář Pavel (0:30:19.9)
15. Glogar Vojtěch (0:30:23.7)
16. Glogar Václav (0:35:28.1)

Pořadí v kategorii: Dívky 14-18 let
1. Waloszková Marie (0:24:47.1)
2. Žvaková Marie (0:28:37.9)
3. Davidová Šárka (0:28:41.7)
4. Glogarová Ludmila (0:29:40.6)
5. Němcová Hanka (0:30:35.8)
6. Kopecká Jaroslava (0:38:08.6)
7. Slobodová Alžběta (0:38:08.8)
8. Dvorská Barbora (0:44:18.3)
9. Bednářová Klára (0:45:22.5)
10. Plašilová Patricie (0:50:01.4)

Pořadí v kategorii: Muži 19-40 let
1. Fojtů Ondřej (0:19:07.4)
2. Purkar Richard (0:19:39.8)
3. Zátopek Stanislav (0:20:00.4)
4. Hrnčíř Rudolf (0:20:00.7)
5. Bartoň Josef (0:21:22.6)
6. Bartoň Karel (0:21:27.3)
7. Cibulec Petr (0:21:32.7)
8. Ševčík Petr (0:22:30.5)
9. Marek Mirek (0:23:20.5)
10. Janovský Patrik (0:23:41.2)
11. Janovský Ondřej (0:27:27.0)
12. David Jakub (0:28:45.8)
13. Orság Ondřej (0:30:48.0)
14. Šimíček Marek (0:31:20.5)
15. Žižlavský Stanislav (0:34:27.5)
16. Dorazil Pepík (0:36:11.7)
17. Hasal Václav (0:42:35.8)
18. Petráš Ivan (0:42:52.2)
19. Kubelka Libor (0:47:31.6)
20. Janýška Jiří (0:50:22.7)

Pořadí v kategorii: Ženy 19-40 let
1. Glogarová Helena (0:29:40.8)
2. Hasalová Jana (0:37:35.2)
3. Petrášová Monika (0:50:02.4)
4. Demová Radka (0:53:58.2)

Pořadí v kategorii: Muži 41 a více let
1. Keller Antonín (0:19:41.0)
2. Žvak Lubomír (0:22:24.3)
3. Rosa Stanislav (0:24:37.9)
4. Waloszek Václav (0:25:46.3)
5. Bilnica Jan (0:32:44.1)
6. Hanzelka Miroslav (0:32:47.2)
7. Furmánek Bohuslav (0:33:17.3)

Pořadí v kategorii: Ženy 41 a více let
1. Žvaková Jitka (0:51:02.8)