VÝSLEDKY 2009

2021  •  2019  •  2018  •  2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2009 ke stažení (pdf)

Celkové pořadí:
1. Holec Pavel (0:16:13.4)
2. Fojtů Ondřej (0:18:17.6)
3. Keller Antonín (0:18:43.2)
4. Stoszek Václav (0:19:20.5)
5. Zelenka Augustýn (0:19:30.9)
6. Váňa Václav (0:20:13.2)
7. Staňek Zdeněk (0:20:24.9)
8. Glogar Jaroslav (0:20:34.5)
9. Žvak Jiří (0:21:03.6)
10. Tlustý Miroslav (0:21:28.0)
11. Janovský Ondřej (0:21:45.9)
12. Vaculík Jakub (0:21:47.8)
13. Waloszek Jan (0:22:03.2)
14. Žvak Lubomír (0:22:31.6)
15. Rosa Stanislav (0:22:41.3)
16. Waloszková Marie (0:22:45.7)
17. Glogar Marek (0:22:59.8)
18. Zábranský Tomáš (0:23:11.4)
19. Waloszek Vojtěch (0:23:33.5)
20. Gajdošík Radovan (0:23:54.3)
21. Waloszek Václav (0:24:02.0)
22. Demo Adam (0:24:05.5)
23. Waloszková Marta (0:24:20.1)
24. Ševčík Petr (0:24:29.9)
25. Segeťa František (0:24:56.1)
26. Král Tomáš (0:24:59.4)
27. David Jakub (0:24:59.9)
28. Staněk Miroslav (0:25:11.1)
29. Hasalová Magda (0:25:16.8)
30. Pater Jan (0:25:20.3)
31. Kremel Tomáš (0:25:31.4)
32. Glogar Josef (0:25:40.2)
33. Furmánek Bohuslav (0:26:29.0)
34. Bednář Pavel (0:26:49.7)
35. Glogarová Ludmila (0:27:16.1)
36. Kremel Ondřej (0:28:41.1)
37. Šimičková Klára (0:28:41.8)
38. Vahalík Zbyněk (0:29:06.2)
39. Matúšů Jiří (0:29:49.3)
40. Šimíček Jan (0:30:11.0)
41. Vahalíková Tereza (0:30:42.3)
42. Kudělková Martina (0:31:01.5)
43. Janýška Jakub (0:31:06.9)
44. Davidová Jana (0:31:13.2)
45. Kremlová Veronika (0:31:16.5)
46. Haitl Šimon (0:31:52.4)
47. Horáková Alžběta (0:31:53.6)
48. Davidová Monika (0:32:06.0)
49. Vahalík Jan (0:32:08.4)
50. Pospěchová Ludmila (0:32:39.9)
51. Bednář Dominik (0:32:42.9)
52. Demova Stela (0:33:23.3)
53. Volková Ivana (0:33:26.4)
54. Janýšková Kristýna (0:33:26.6)
55. Šimiček Marek (0:33:42.0)
56. Mikešová Monika (0:34:06.9)
57. Pospěchová Radmila (0:34:07.2)
58. Kremlová Katka (0:34:55.0)
59. Glogar Štěpán (0:35:40.8)
60. Kremlová Pavlína (0:35:58.0)
61. Anders David (0:35:59.9)
62. Brodíková Radka (0:36:25.3)
63. Glogarová Kateřina (0:37:25.7)
64. Glogar Daniel (0:37:30.7)
65. Šimíčková Tereza (0:37:42.7)
66. Bokova Martina (0:37:48.9)
67. Davidová Nikola (0:37:49.4)
68. Hasal Vítek (0:37:52.9)
69. Hasal Václav (0:37:53.2)
70. Kremlová Lucie (0:39:07.3)
71. Šimíčková Barča (0:39:22.6)
72. Šimíčková Pavlína (0:39:24.5)
73. Janýška Vojtěch (0:39:48.2)
74. Janýška Jan (0:40:03.7)
75. Janýška Jiří (0:40:04.0)
76. Kemel Vašek (0:42:21.1)
77. Furmánková Bronislava (0:42:28.8)
78. Segeťová Věra (0:42:28.8)
79. Staňková Jana (0:42:28.8)
80. Škrlová Miluše (0:42:28.8)
81. Žvaková Jitka (0:45:35.3)
82. Kemlová Terezka (0:49:54.0)
83. Kemová Jana (0:49:54.2)
84. Matúšů Anna (0:51:18.9)
85. Bednářová Marie (0:51:19.2)
86. Černochová Hana (0:51:19.3)
87. Chrástecká Pavla (1:00:16.3)
88. Chrástecký Marek (1:05:16.0)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci do 10 let
1. Demo Adam (0:24:05.5)
2. Matúšů Jiří (0:29:49.3)
3. Janýška Jakub (0:31:06.9)
4. Haitl Šimon (0:31:52.4)
5. Vahalík Jan (0:32:08.4)
6. Glogar Štěpán (0:35:40.8)
7. Hasal Vítek (0:37:52.9)
8. Janýška Vojtěch (0:39:48.2)
9. Janýška Jan (0:40:03.7)
10. Kemel Vašek (0:42:21.1)
11. Chrástecký Marek (1:05:16.0)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky do 10 let
1. Vahalíková Tereza (0:30:42.3)
2. Demova Stela (0:33:23.3)
3. Mikešová Monika (0:34:06.9)
4. Kremlová Katka (0:34:55.0)
5. Šimíčková Tereza (0:37:42.7)
6. Šimíčková Barča (0:39:22.6)
7. Kemlová Terezka (0:49:54.0)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 10-13 let
1. Žvak Jiří (0:21:03.6)
2. Zábranský Tomáš (0:23:11.4)
3. Waloszek Vojtěch (0:23:33.5)
4. Waloszek Václav (0:24:02.0)
5. Král Tomáš (0:24:59.4)
6. Kremel Tomáš (0:25:31.4)
7. Kremel Ondřej (0:28:41.1)
8. Vahalík Zbyněk (0:29:06.2)
9. Šimíček Jan (0:30:11.0)
10. Bednář Dominik (0:32:42.9)
11. Anders David (0:35:59.9)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 10-13 let
1. Šimičková Klára (0:28:41.8)
2. Davidová Jana (0:31:13.2)
3. Kremlová Veronika (0:31:16.5)
4. Volková Ivana (0:33:26.4)
5. Janýšková Kristýna (0:33:26.6)
6. Brodíková Radka (0:36:25.3)
7. Bokova Martina (0:37:48.9)
8. Davidová Nikola (0:37:49.4)
9. Bednářová Marie (0:51:19.2)
10. Černochová Hana (0:51:19.3)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 14-18 let
1. Zelenka Augustýn (0:19:30.9)
2. Váňa Václav (0:20:13.2)
3. Glogar Jaroslav (0:20:34.5)
4. Tlustý Miroslav (0:21:28.0)
5. Vaculík Jakub (0:21:47.8)
6. Waloszek Jan (0:22:03.2)
7. Glogar Marek (0:22:59.8)
8. Pater Jan (0:25:20.3)
9. Glogar Josef (0:25:40.2)
10. Bednář Pavel (0:26:49.7)
11. Glogar Daniel (0:37:30.7)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 14-18 let
1. Waloszková Marie (0:22:45.7)
2. Waloszková Marta (0:24:20.1)
3. Glogarová Ludmila (0:27:16.1)
4. Davidová Monika (0:32:06.0)
5. Glogarová Kateřina (0:37:25.7)
6. Kremlová Lucie (0:39:07.3)
7. Matúšů Anna (0:51:18.9)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 19-40 let
1. Holec Pavel (0:16:13.4)
2. Fojtů Ondřej (0:18:17.6)
3. Stoszek Václav (0:19:20.5)
4. Staňek Zdeněk (0:20:24.9)
5. Janovský Ondřej (0:21:45.9)
6. Ševčík Petr (0:24:29.9)
7. David Jakub (0:24:59.9)
8. Šimiček Marek (0:33:42.0)
9. Hasal Václav (0:37:53.2)
10. Janýška Jiří (0:40:04.0)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 19-40 let
1. Hasalová Magda (0:25:16.8)
2. Kudělková Martina (0:31:01.5)
3. Horáková Alžběta (0:31:53.6)
4. Pospěchová Ludmila (0:32:39.9)
5. Pospěchová Radmila (0:34:07.2)
6. Kremlová Pavlína (0:35:58.0)
7. Šimíčková Pavlína (0:39:24.5)
8. Kemová Jana (0:49:54.2)
9. Chrástecká Pavla (1:00:16.3)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 41 a více let
1. Keller Antonín (0:18:43.2)
2. Žvak Lubomír (0:22:31.6)
3. Rosa Stanislav (0:22:41.3)
4. Gajdošík Radovan (0:23:54.3)
5. Segeťa František (0:24:56.1)
6. Staněk Miroslav (0:25:11.1)
7. Furmánek Bohuslav (0:26:29.0)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 41 a více let
1. Segeťová Věra (0:42:28.8)
2. Škrlová Miluše (0:42:28.8)
3. Furmánková Bronislava (0:42:28.8)
4. Staňková Jana (0:42:28.8)
5. Žvaková Jitka (0:45:35.3)