VÝSLEDKY 2010

2021  •  2019  •  2018  •  2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2010 ke stažení (pdf)

Celkové pořadí:
1. Stoszek Václav (0:20:02.9)
2. Keller Antonín (0:21:02.4)
3. Bartoň Karel (0:21:26.6)
4. Smetana Jonáš (0:21:30.2)
5. Žvak Jiří (0:21:54.6)
6. Tlustý Miroslav (0:21:55.1)
7. Cibulec Petr (0:21:59.7)
8. Glogar Jaroslav (0:22:02.0)
9. Orlík Tomáš (0:22:11.6)
10. Bartoň Josef (0:22:25.7)
11. Dorazil Antonín (0:22:41.4)
12. Obšivač Matěj (0:22:45.4)
13. Váňa Václav (0:22:46.3)
14. Žvák Lubomír (0:22:46.8)
15. Stoklasa Marián (0:23:01.6)
16. Janovský Ondra (0:23:01.9)
17. Glogar Marek (0:24:06.2)
18. Waloszošek Vojta (0:24:35.2)
19. Běhálek Martin (0:24:57.8)
20. Horák Jakub (0:25:01.3)
21. Vaculík Jakub (0:25:06.4)
22. Žvak Vojta (0:25:22.2)
23. Rosa Stanislav (0:25:31.9)
24. Valoszek Václav (0:25:32.4)
25. Valoszková Marie (0:25:47.0)
26. Číp Jan (0:26:27.9)
27. Valoszek Václav (0:26:37.7)
28. Zábranský Tomáš (0:26:42.7)
29. Valoszková Marta (0:27:34.0)
30. Farmačka Pavel (0:27:39.9)
31. Glogar Vojtěch (0:28:02.0)
32. Junga Jakub (0:28:12.0)
33. Beseda Jiří (0:28:30.5)
34. Glogar Václav (0:28:43.6)
35. Hasalová Magdaléna (0:28:49.0)
36. Bednář Pavel (0:29:01.3)
37. Dorazil Jan (0:29:09.6)
38. Martochová Jana (0:29:15.3)
39. Šimíčková Klára (0:29:27.4)
40. Demo Adam (0:29:41.6)
41. Jančálek David (0:30:59.9)
42. Volková Ivana (0:31:22.7)
43. Glogarová Ludmila (0:31:25.8)
44. Tvrdá Adéla (0:31:27.7)
45. Furmánek Bohuslav (0:31:40.7)
46. Kremlová Veronika (0:31:46.3)
47. Demová Stela (0:31:55.6)
48. Mkroszová Dominika (0:32:02.5)
49. Černocká Markéta (0:32:05.2)
50. Bartoň Vít (0:32:06.1)
51. Marek Mirek (0:32:11.2)
52. Kolaříková Tereza (0:32:25.2)
53. Pospěchová Radmila (0:32:26.9)
54. Orsák Ondřej (0:32:35.8)
55. Zábranský Martin (0:32:37.4)
56. Davidová Jana (0:32:48.0)
57. Vahalíková Tereza (0:33:08.2)
58. Mkroszová Jana (0:33:14.4)
59. Kučinská Natálie (0:33:20.3)
60. Kremlová Kateřina (0:33:40.3)
61. Petřkovský Tomáš (0:33:49.4)
62. Janýšková Kristýna (0:33:58.2)
63. Janýška Jakub (0:33:58.7)
64. Vahalík Jeník (0:34:07.7)
65. Vahalík Zbyněk (0:34:15.8)
66. Zdražil Jakub (0:34:33.7)
67. Kolaříková Karolína (0:36:01.6)
68. Černocká Anna (0:36:03.5)
69. Langer František (0:36:03.9)
70. Žvaková Veronika (0:36:04.2)
71. Simionatis René (0:36:13.2)
72. Šimíčková Věra (0:36:17.3)
73. Horáková Alžběta (0:36:28.4)
74. Matúšová Marie (0:36:32.5)
75. Janovská Erika (0:37:10.0)
76. Gold Martin (0:37:38.4)
77. Macíček František (0:37:48.8)
78. Janda Tomáš (0:37:49.4)
79. Bartoňová Anastázie (0:37:58.3)
80. Dorazilová Veronika (0:38:32.9)
81. Jandová Renáta (0:39:01.9)
82. Macíčková Rozálie (0:39:02.3)
83. Macíčková Alžběta (0:39:39.1)
84. Mikešová Monika (0:39:58.6)
85. Pospěchová Ludmila (0:39:59.0)
86. Mikešová Jarmila (0:40:40.5)
87. Mokroszová Veronika (0:40:49.0)
88. Janýška Jenda (0:40:57.0)
89. Janýška Jiří (0:40:57.6)
90. Černohorská Klára (0:40:59.7)
91. Waloszková Věra (0:41:03.8)
92. Matúšová Bernadeta (0:41:07.4)
93. Davidová Růžena (0:42:02.7)
94. Šimíček Marek (0:42:09.1)
95. Šimíček Petr (0:42:09.7)
96. Bednářová Anna (0:42:42.0)
97. Glogarová Kristýna (0:44:11.1)
98. Orlitová Tereza (0:44:12.6)
99. Orlíková Veronika (0:44:56.6)
100. Žvaková Jitka (0:45:28.5)
101. Glogar Daniel (0:46:30.8)
102. Janýška Vojta (0:46:47.1)
103. Hasal Vít (0:47:00.4)
104. Bednář Dominik (0:47:06.2)
105. Cigánek Vojtěch (0:47:12.6)
106. Černochová Hana (0:47:20.1)
107. Bednářová Marie (0:47:20.5)
108. Bednářová Klárka (0:47:20.8)
109. Dobešová Oldřiška (0:47:21.2)
110. Cigánek Michal (0:47:37.5)
111. Cigánek Štěpánek (0:47:38.1)
112. Glogar Štěpán (0:51:14.2)
113. Urbanová Kristýna (0:52:52.7)
114. Vahalíková Lucie (0:53:32.0)
115. Kročilová Eva (0:54:56.5)
116. Dobeš Jan (1:00:00.0)
117. Fojtů Jiří (1:00:00.5)
118. David Lukáš (1:08:43.8)
119. David Milan (1:08:44.5)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci do 10 let
1. Zábranský Martin (0:32:37.4)
2. Janýška Jakub (0:33:58.7)
3. Zdražil Jakub (0:34:33.7)
4. Simionatis René (0:36:13.2)
5. Gold Martin (0:37:38.4)
6. Janýška Jenda (0:40:57.0)
7. Šimíček Petr (0:42:09.7)
8. Glogar Daniel (0:46:30.8)
9. Janýška Vojta (0:46:47.1)
10. Hasal Vít (0:47:00.4)
11. Cigánek Vojtěch (0:47:12.6)
12. Cigánek Štěpánek (0:47:38.1)
13. David Lukáš (1:08:43.8)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky do 10 let
1. Demová Stela (0:31:55.6)
2. Kremlová Kateřina (0:33:40.3)
3. Šimíčková Věra (0:36:17.3)
4. Matúšová Marie (0:36:32.5)
5. Bartoňová Anastázie (0:37:58.3)
6. Macíčková Rozálie (0:39:02.3)
7. Macíčková Alžběta (0:39:39.1)
8. Mikešová Monika (0:39:58.6)
9. Orlíková Veronika (0:44:56.6)
10. Bednářová Klárka (0:47:20.8)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 10-13 let
1. Smetana Jonáš (0:21:30.2)
2. Žvak Jiří (0:21:54.6)
3. Stoklasa Marián (0:23:01.6)
4. Waloszošek Vojta (0:24:35.2)
5. Valoszek Václav (0:25:32.4)
6. Zábranský Tomáš (0:26:42.7)
7. Demo Adam (0:29:41.6)
8. Bartoň Vít (0:32:06.1)
9. Vahalík Jeník (0:34:07.7)
10. Vahalík Zbyněk (0:34:15.8)
11. Macíček František (0:37:48.8)
12. Bednář Dominik (0:47:06.2)
13. Glogar Štěpán (0:51:14.2)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 10-13 let
1. Šimíčková Klára (0:29:27.4)
2. Volková Ivana (0:31:22.7)
3. Tvrdá Adéla (0:31:27.7)
4. Kremlová Veronika (0:31:46.3)
5. Mkroszová Dominika (0:32:02.5)
6. Kolaříková Tereza (0:32:25.2)
7. Davidová Jana (0:32:48.0)
8. Vahalíková Tereza (0:33:08.2)
9. Kučinská Natálie (0:33:20.3)
10. Janýšková Kristýna (0:33:58.2)
11. Kolaříková Karolína (0:36:01.6)
12. Černocká Anna (0:36:03.5)
13. Dorazilová Veronika (0:38:32.9)
14. Mokroszová Veronika (0:40:49.0)
15. Černohorská Klára (0:40:59.7)
16. Matúšová Bernadeta (0:41:07.4)
17. Bednářová Anna (0:42:42.0)
18. Glogarová Kristýna (0:44:11.1)
19. Orlitová Tereza (0:44:12.6)
20. Dobešová Oldřiška (0:47:21.2)
21. Urbanová Kristýna (0:52:52.7)
22. Vahalíková Lucie (0:53:32.0)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 14-18 let
1. Tlustý Miroslav (0:21:55.1)
2. Glogar Jaroslav (0:22:02.0)
3. Orlík Tomáš (0:22:11.6)
4. Obšivač Matěj (0:22:45.4)
5. Váňa Václav (0:22:46.3)
6. Glogar Marek (0:24:06.2)
7. Horák Jakub (0:25:01.3)
8. Vaculík Jakub (0:25:06.4)
9. Žvak Vojta (0:25:22.2)
10. Číp Jan (0:26:27.9)
11. Glogar Vojtěch (0:28:02.0)
12. Beseda Jiří (0:28:30.5)
13. Bednář Pavel (0:29:01.3)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 14-18 let
1. Valoszková Marie (0:25:47.0)
2. Valoszková Marta (0:27:34.0)
3. Černocká Markéta (0:32:05.2)
4. Žvaková Veronika (0:36:04.2)
5. Černochová Hana (0:47:20.1)
6. Bednářová Marie (0:47:20.5)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 19-40 let
1. Stoszek Václav (0:20:02.9)
2. Bartoň Karel (0:21:26.6)
3. Cibulec Petr (0:21:59.7)
4. Bartoň Josef (0:22:25.7)
5. Dorazil Antonín (0:22:41.4)
6. Janovský Ondra (0:23:01.9)
7. Běhálek Martin (0:24:57.8)
8. Farmačka Pavel (0:27:39.9)
9. Junga Jakub (0:28:12.0)
10. Glogar Václav (0:28:43.6)
11. Dorazil Jan (0:29:09.6)
12. Jančálek David (0:30:59.9)
13. Marek Mirek (0:32:11.2)
14. Orsák Ondřej (0:32:35.8)
15. Petřkovský Tomáš (0:33:49.4)
16. Langer František (0:36:03.9)
17. Janda Tomáš (0:37:49.4)
18. Janýška Jiří (0:40:57.6)
19. Šimíček Marek (0:42:09.1)
20. Cigánek Michal (0:47:37.5)
21. Dobeš Jan (1:00:00.0)
22. Fojtů Jiří (1:00:00.5)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 19-40 let
1. Hasalová Magdaléna (0:28:49.0)
2. Martochová Jana (0:29:15.3)
3. Glogarová Ludmila (0:31:25.8)
4. Pospěchová Radmila (0:32:26.9)
5. Mkroszová Jana (0:33:14.4)
6. Horáková Alžběta (0:36:28.4)
7. Janovská Erika (0:37:10.0)
8. Jandová Renáta (0:39:01.9)
9. Pospěchová Ludmila (0:39:59.0)
10. Mikešová Jarmila (0:40:40.5)
11. Kročilová Eva (0:54:56.5)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 41 a více let
1. Keller Antonín (0:21:02.4)
2. Žvák Lubomír (0:22:46.8)
3. Rosa Stanislav (0:25:31.9)
4. Valoszek Václav (0:26:37.7)
5. Furmánek Bohuslav (0:31:40.7)
6. David Milan (1:08:44.5)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 41 a více let
1. Waloszková Věra (0:41:03.8)
2. Davidová Růžena (0:42:02.7)
3. Žvaková Jitka (0:45:28.5)