VÝSLEDKY 2011

2018  •  2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2011 ke stažení (pdf)

Seznam celkového umístění:
1. Holec Pavel (0:19:13.7)
2. Keller Antonín (0:19:48.4)
3. Orlík Tomáš (0:20:05.7)
4. Žvak Jiří (0:20:21.7)
5. Pustý Miroslav (0:20:59.6)
6. Mácha Tomáš (0:21:01.9)
7. Obšivač Matěj (0:21:12.7)
8. Glogar Jaroslav (0:21:21.3)
9. Váňa Václav (0:21:29.0)
10. Stoszek Václav (0:22:05.3)
11. Žvak Vojtěch (0:22:11.9)
12. Waloszek Vojtěch (0:22:13.8)
13. Bartoň Karel (0:22:22.7)
14. Cibulec Petr (0:22:28.5)
15. Glogar Marek (0:22:37.4)
16. Žvak Lubomír (0:22:52.8)
17. Vaculík Jakub (0:23:03.0)
18. Janovský Ondřej (0:23:33.5)
19. Petráš Vojtěch (0:23:41.4)
20. Beseda Jirka (0:24:03.8)
21. Číp Jan (0:24:11.4)
22. Merenda Pavel (0:24:38.8)
23. Žvaková Marie (0:25:07.5)
24. Dorazil Jan (0:26:01.6)
25. Glogar Josef (0:26:06.6)
26. Glogar Vojtěch (0:26:07.5)
27. Orlík Daniel (0:26:14.3)
28. Bednář Pavel (0:26:19.6)
29. Marek Mirek (0:26:20.0)
30. Rosa Stanislav (0:26:22.6)
31. Matoušková Pavla (0:26:52.4)
32. Hrubý Martin (0:26:54.1)
33. Martochová Jana (0:26:57.7)
34. Glogar Václav (0:27:11.6)
35. Matúšů Jirka (0:27:27.6)
36. Andrle Tomáš (0:28:03.0)
37. Zdražil Jakub (0:29:27.3)
38. Juřica Martin (0:29:28.3)
39. Bartoň Vít (0:29:32.9)
40. Smejkalová Barbora (0:29:55.6)
41. Kellerová Kateřina (0:30:17.4)
42. Černohorská Markéta (0:30:22.8)
43. Haitl Šimon (0:30:27.8)
44. Petráš Tomáš (0:30:41.5)
45. Mokroszová Dominika (0:30:45.9)
46. Glogarová Ludmila (0:30:50.1)
47. Janýška Jakub (0:31:01.3)
48. Šimičková Klára (0:31:12.0)
49. Zábranský Martin (0:31:21.6)
50. Kremlová Veronika (0:31:37.7)
51. Orlík Jaroslav (0:31:45.6)
52. Simionatis René (0:31:48.3)
53. Kučinská Natalie (0:31:54.0)
54. Furmánek Bohuslav (0:31:57.2)
55. Gerik Jan (0:32:01.1)
56. Spáčil Patrik (0:32:03.7)
57. Vahalík Jan (0:32:14.2)
58. Volková Ivana (0:32:20.8)
59. Plešková Terezie (0:32:21.2)
60. Vahalík Jakub (0:32:25.3)
61. Davidová Jana (0:32:54.3)
62. Glogar Daniel (0:32:55.0)
63. Knápková Barborá (0:33:41.9)
64. Furmánková Nikola (0:33:46.8)
65. Šimíček Marek (0:33:47.6)
66. Šimíček Petr (0:33:48.0)
67. Petrášová Markéta (0:34:19.0)
68. Žižlavský Staislav (0:34:25.0)
69. Michalík Josef (0:34:25.4)
70. Pospěchová Ludmila (0:34:40.9)
71. Bednář Dominik (0:34:41.7)
72. Holý Erik (0:34:43.1)
73. Macíček František (0:34:49.9)
74. Šimíčková Tereza (0:34:50.0)
75. Gold Martin (0:34:50.8)
76. Davidová Nikola (0:34:51.2)
77. Kremlová Katka (0:35:05.3)
78. Žížlavský Pavel (0:35:13.7)
79. Matúšů Hana (0:35:18.8)
80. Glogar Štěpán (0:36:23.4)
81. Horáková Alžběta (0:36:27.8)
82. Cigánek Vojta (0:36:36.5)
83. Černohorská Klára (0:36:42.3)
84. Bartoňová Anastázie (0:36:58.5)
85. Matušová Marie (0:37:03.0)
86. Dorazilová Veronika (0:38:03.3)
87. Glogarová Kristýna (0:38:04.1)
88. Petřkovská Andrea (0:39:00.1)
89. Holubová Alena (0:39:19.2)
90. Boková Martina (0:39:19.7)
91. Váňa Martin (0:39:36.8)
92. Janýška Jan (0:39:52.6)
93. Horečková Michaela (0:39:57.4)
94. Mokroszová Veronika (0:39:58.0)
95. Černohorská Anna (0:39:58.6)
96. Holá Sabina (0:40:22.4)
97. Macíčková Alžběta (0:40:23.9)
98. Michalíková Gabriela (0:40:29.6)
99. Cigánek Štěpán (0:40:59.5)
100. Cigánek Michal (0:41:00.0)
101. Vaculíková Ester (0:41:14.4)
102. Hasal Vítek (0:41:19.4)
103. Volková Markéta (0:42:05.3)
104. Bednářová Anna (0:42:05.7)
105. Petrášová Monika (0:43:06.8)
106. Michalík Vojtěch (0:43:59.1)
107. Volková Jana (0:44:00.6)
108. Cibulcová Rozálie (0:44:01.6)
109. Macíčková Kateřina (0:44:07.3)
110. Kellerová Lucie (0:44:07.7)
111. Cibulcová Magdaléna (0:44:08.1)
112. Pavlišová Jana (0:44:11.8)
113. Novotná Adéla (0:44:13.2)
114. Žvaková Jitka (0:45:13.9)
115. Palacká Markét (0:46:05.6)
116. Bednářová Klára (0:46:34.9)
117. Bednářová Marie (0:46:35.9)
118. Plánková Štěpánka (0:46:36.3)
119. Hrdličková Julie (0:46:36.8)
120. Hrdličková Anežka (0:46:37.9)
121. Hrdličková Petra (0:46:43.2)
122. Vahalíková Marie (0:47:27.6)
123. Urbanová Kristýna (0:47:28.0)
124. Urbanová Zuzka (0:47:28.8)
125. Černochová Hanka (0:49:41.3)
126. Plánková Tereza (0:49:41.7)
127. Dobešová Oldřiška (0:53:24.9)
128. Lvová Hana (0:53:25.3)
129. Plánková Eliška (0:53:30.9)
130. David Milan (1:00:03.7)
131. David Lukášek (1:00:04.1)
132. Demová Stela (1:21:00.0)
133. Orlíková Verča (1192:57:47.2)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci do 10 let
1. Hrubý Martin (0:26:54.1)
2. Zdražil Jakub (0:29:27.3)
3. Petráš Tomáš (0:30:41.5)
4. Simionatis René (0:31:48.3)
5. Šimíček Petr (0:33:48.0)
6. Michalík Josef (0:34:25.4)
7. Gold Martin (0:34:50.8)
8. Žížlavský Pavel (0:35:13.7)
9. Cigánek Vojta (0:36:36.5)
10. Váňa Martin (0:39:36.8)
11. Janýška Jan (0:39:52.6)
12. Cigánek Štěpán (0:40:59.5)
13. Hasal Vítek (0:41:19.4)
14. Michalík Vojtěch (0:43:59.1)
15. David Lukášek (1:00:04.1)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky do 10 let
1. Kremlová Katka (0:35:05.3)
2. Volková Jana (0:44:00.6)
3. Cibulcová Rozálie (0:44:01.6)
4. Macíčková Kateřina (0:44:07.3)
5. Cibulcová Magdaléna (0:44:08.1)
6. Pavlišová Jana (0:44:11.8)
7. Novotná Adéla (0:44:13.2)
8. Bednářová Klára (0:46:34.9)
9. Plánková Štěpánka (0:46:36.3)
10. Hrdličková Julie (0:46:36.8)
11. Hrdličková Anežka (0:46:37.9)
12. Vahalíková Marie (0:47:27.6)
13. Urbanová Zuzka (0:47:28.8)
14. Demová Stela (1:21:00.0)
15. Orlíková Verča (1192:57:47.2)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 10-13 let
1. Žvak Jiří (0:20:21.7)
2. Petráš Vojtěch (0:23:41.4)
3. Matúšů Jirka (0:27:27.6)
4. Bartoň Vít (0:29:32.9)
5. Haitl Šimon (0:30:27.8)
6. Janýška Jakub (0:31:01.3)
7. Zábranský Martin (0:31:21.6)
8. Vahalík Jan (0:32:14.2)
9. Vahalík Jakub (0:32:25.3)
10. Glogar Daniel (0:32:55.0)
11. Bednář Dominik (0:34:41.7)
12. Holý Erik (0:34:43.1)
13. Macíček František (0:34:49.9)
14. Glogar Štěpán (0:36:23.4)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 10-13 let
1. Smejkalová Barbora (0:29:55.6)
2. Mokroszová Dominika (0:30:45.9)
3. Šimičková Klára (0:31:12.0)
4. Kremlová Veronika (0:31:37.7)
5. Kučinská Natalie (0:31:54.0)
6. Plešková Terezie (0:32:21.2)
7. Davidová Jana (0:32:54.3)
8. Petrášová Markéta (0:34:19.0)
9. Šimíčková Tereza (0:34:50.0)
10. Davidová Nikola (0:34:51.2)
11. Černohorská Klára (0:36:42.3)
12. Bartoňová Anastázie (0:36:58.5)
13. Matušová Marie (0:37:03.0)
14. Dorazilová Veronika (0:38:03.3)
15. Glogarová Kristýna (0:38:04.1)
16. Holubová Alena (0:39:19.2)
17. Boková Martina (0:39:19.7)
18. Horečková Michaela (0:39:57.4)
19. Mokroszová Veronika (0:39:58.0)
20. Černohorská Anna (0:39:58.6)
21. Holá Sabina (0:40:22.4)
22. Macíčková Alžběta (0:40:23.9)
23. Vaculíková Ester (0:41:14.4)
24. Volková Markéta (0:42:05.3)
25. Bednářová Anna (0:42:05.7)
26. Palacká Markét (0:46:05.6)
27. Urbanová Kristýna (0:47:28.0)
28. Dobešová Oldřiška (0:53:24.9)
29. Lvová Hana (0:53:25.3)
30. Plánková Eliška (0:53:30.9)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 14-18 let
1. Orlík Tomáš (0:20:05.7)
2. Pustý Miroslav (0:20:59.6)
3. Mácha Tomáš (0:21:01.9)
4. Obšivač Matěj (0:21:12.7)
5. Glogar Jaroslav (0:21:21.3)
6. Váňa Václav (0:21:29.0)
7. Waloszek Vojtěch (0:22:13.8)
8. Glogar Marek (0:22:37.4)
9. Vaculík Jakub (0:23:03.0)
10. Beseda Jirka (0:24:03.8)
11. Glogar Josef (0:26:06.6)
12. Glogar Vojtěch (0:26:07.5)
13. Orlík Daniel (0:26:14.3)
14. Bednář Pavel (0:26:19.6)
15. Andrle Tomáš (0:28:03.0)
16. Spáčil Patrik (0:32:03.7)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 14-18 let
1. Žvaková Marie (0:25:07.5)
2. Matoušková Pavla (0:26:52.4)
3. Černohorská Markéta (0:30:22.8)
4. Volková Ivana (0:32:20.8)
5. Furmánková Nikola (0:33:46.8)
6. Bednářová Marie (0:46:35.9)
7. Černochová Hanka (0:49:41.3)
8. Plánková Tereza (0:49:41.7)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 19-40 let
1. Holec Pavel (0:19:13.7)
2. Stoszek Václav (0:22:05.3)
3. Žvak Vojtěch (0:22:11.9)
4. Bartoň Karel (0:22:22.7)
5. Cibulec Petr (0:22:28.5)
6. Janovský Ondřej (0:23:33.5)
7. Číp Jan (0:24:11.4)
8. Merenda Pavel (0:24:38.8)
9. Dorazil Jan (0:26:01.6)
10. Marek Mirek (0:26:20.0)
11. Glogar Václav (0:27:11.6)
12. Juřica Martin (0:29:28.3)
13. Gerik Jan (0:32:01.1)
14. Šimíček Marek (0:33:47.6)
15. Žižlavský Staislav (0:34:25.0)
16. Cigánek Michal (0:41:00.0)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 19-40 let
1. Martochová Jana (0:26:57.7)
2. Kellerová Kateřina (0:30:17.4)
3. Glogarová Ludmila (0:30:50.1)
4. Knápková Barborá (0:33:41.9)
5. Pospěchová Ludmila (0:34:40.9)
6. Horáková Alžběta (0:36:27.8)
7. Petřkovská Andrea (0:39:00.1)
8. Michalíková Gabriela (0:40:29.6)
9. Petrášová Monika (0:43:06.8)
10. Kellerová Lucie (0:44:07.7)
11. Hrdličková Petra (0:46:43.2)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 41 a více let
1. Keller Antonín (0:19:48.4)
2. Žvak Lubomír (0:22:52.8)
3. Rosa Stanislav (0:26:22.6)
4. Orlík Jaroslav (0:31:45.6)
5. Furmánek Bohuslav (0:31:57.2)
6. David Milan (1:00:03.7)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 41 a více let
1. Matúšů Hana (0:35:18.8)
2. Žvaková Jitka (0:45:13.9)