VÝSLEDKY 2013

2018  •  2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2013 ke stažení (pdf)

Seznam celkového umístění:
1. Mácha Tomáš (0:19:16.0)
2. Stoszek Vašek (0:19:45.9)
3. Tlustý Miroslav (0:19:58.9)
4. Waloszek Vojta (0:20:01.7)
5. Žvák Jiří (0:20:02.2)
6. Bartoň Karel (0:20:36.2)
7. Glogar Jaroslav (0:21:28.2)
8. Zelenka Augustin (0:21:30.3)
9. Glogar Marek (0:21:43.4)
10. Glogar Josef (0:22:46.9)
11. Janovský Ondra (0:22:55.5)
12. Rychtárik Martin (0:23:02.8)
13. Galík Petr (0:23:13.8)
14. Jelínek Petr (0:23:18.3)
15. Michal Miloslav (0:23:28.9)
16. Dorazil Petr (0:24:06.3)
17. Bartoň Vít (0:24:06.7)
18. Kremel Tomáš (0:24:17.4)
19. Zajac Richard (0:24:19.1)
20. Žvák Lubomír (0:24:28.1)
21. Glogar Vojtěch (0:24:36.0)
22. Číp Honza (0:25:02.0)
23. Machala Adam (0:25:15.5)
24. Bednář Dominik (0:25:32.4)
25. Glogar Václav (0:25:34.2)
26. Čekal Petr (0:25:43.0)
27. Plešek David (0:25:44.4)
28. Novotná Zuzana (0:26:15.0)
29. Pavla Matoušková (0:26:35.0)
30. Páter Martin (0:26:35.4)
31. Bednář Pavel (0:26:46.5)
32. Rosa Stanislav (0:26:47.6)
33. Bednářová Marie (0:27:02.2)
34. Davidová Jana (0:27:13.5)
35. Minaríková Anna (0:27:21.6)
36. Marek Miroslav (0:27:25.6)
37. Mokroszová Dominika (0:27:27.0)
38. Malijurková Karolína (0:27:35.3)
39. Pagáč Jiří (0:27:37.5)
40. Máchová Ivana (0:27:41.6)
41. Koláříková Tereza (0:27:42.1)
42. Matúšů Jiří (0:27:47.3)
43. Kubrická Markéta (0:28:19.7)
44. Šimíčková Klára (0:28:28.3)
45. Hrubý Martin (0:28:34.1)
46. Sadílek Tomáš (0:28:41.9)
47. Hanzlík Zdenek (0:28:54.7)
48. Pagáč Jiří (0:29:28.9)
49. Vahalík Zbyňa (0:29:30.5)
50. Hasal Vít (0:29:36.8)
51. Šimíček Petr (0:29:41.7)
52. Šimíček Marek (0:29:42.2)
53. Šimíčková Věra (0:29:57.0)
54. Páterová Klára (0:29:57.3)
55. Orlík Jaroslav (0:29:59.9)
56. Vahalík Jan (0:30:04.1)
57. Glogarová Michaela (0:30:07.0)
58. Pustovka Jiří (0:30:21.2)
59. Sladká Lucie (0:30:29.1)
60. Farmáčka Pavel (0:30:35.3)
61. Orság Ondřej (0:30:59.1)
62. Furmánek Bohuslav (0:31:03.2)
63. Kočnar František (0:31:31.2)
64. Stanečka Ladislav (0:31:34.6)
65. Buchy Dominik (0:31:35.9)
66. Orlita Jan (0:31:39.7)
67. Rotterová Magda (0:31:50.1)
68. Bartoňová Anastázie (0:31:59.1)
69. Smetanová Anne-Marie (0:31:59.4)
70. Plešek Marek (0:31:59.8)
71. Bezděk Matěj (0:32:01.2)
72. Simionatis René (0:32:18.7)
73. Orlita Ondra (0:32:22.1)
74. Glogar Štěpán (0:32:34.9)
75. Mikš Daniel (0:32:39.1)
76. Lehotová Sandra (0:32:52.9)
77. Venglařová Michaela (0:32:54.1)
78. Kremlová Katka (0:32:55.4)
79. Volková Markéta (0:32:57.1)
80. Glogar Daniel (0:33:01.0)
81. Kemelová Terezka (0:33:11.5)
82. Hodečková Michaela (0:33:11.7)
83. Orlitová Terezka (0:33:26.9)
84. Cigánek Vojtík (0:33:32.0)
85. Glogarová Kristýna (0:34:14.2)
86. Orlitová Blaženka (0:34:33.4)
87. Machýček David (0:34:45.2)
88. Kočnar Tomáš (0:35:04.9)
89. Mikulášek Martin (0:35:05.3)
90. Michalík Josef (0:35:05.5)
91. Michalík Vojta (0:35:24.1)
92. Macíček František (0:35:30.9)
93. Vahalíkova Lucie (0:35:41.2)
94. Rožnovjáková Eva (0:35:42.5)
95. Rožnovjáková Pavla (0:35:43.9)
96. Chrobok František (0:36:11.8)
97. Cigánek Štěpánek (0:36:23.8)
98. Kubrická Marie (0:36:28.3)
99. Ocásková Hedvika (0:36:40.0)
100. Dorazilová Veronika (0:36:42.6)
101. Knollová Kateřina (0:36:44.1)
102. Václavková Terezka (0:36:55.4)
103. Hrdličková Julie (0:37:15.6)
104. Novotná Lucie (0:37:26.4)
105. Novotná Lenka (0:37:30.2)
106. Šeděnková Eva (0:37:30.4)
107. Bednářová Anička (0:37:30.9)
108. Janýška Vojtěch (0:37:38.5)
109. David Milan (0:39:33.8)
110. Orlíková Veronika (0:39:38.0)
111. Kočnarová Marie (0:39:53.9)
112. Svobodová Barbora (0:40:38.3)
113. Bednářová Klára (0:41:03.1)
114. Hasalová Hana (0:41:35.4)
115. Dorazil Jan (0:43:25.4)
116. Dorazil Prokop (0:43:56.3)
117. Rybářová Anička (0:44:04.8)
118. Kroliček Martin (0:44:15.5)
119. Kroliček Marián (0:44:16.1)
120. Urbanová Krisýna (0:44:22.0)
121. Volková Jana (0:44:22.0)
122. Cigánková Markétka (0:45:12.2)
123. Urbanová Zuzana (0:45:26.1)
124. Davidová Růžena (0:45:36.1)
125. Václavková Anička (0:45:40.6)
126. Janýšková Magdaléna (0:46:12.6)
127. Hasal Václav (0:46:35.8)
128. Paverová Dominika (0:47:59.5)
129. Hrdličková Anežka (0:48:00.0)
130. Krzianková Helena (0:48:31.4)
131. Zajacová Barbora (0:48:31.9)
132. Zajacová Markéta (0:48:40.0)
133. Urbanovský Florián (0:49:21.0)
134. Pavera Marek (0:49:23.0)
135. Plánková Eliška (0:49:26.4)
136. Plánková Štěpánka (0:49:27.6)
137. David Lukáš (0:49:33.1)
138. Smrčko Adam (0:51:03.5)
139. Janýška Jan (0:51:46.4)
140. Žváková Jitka (0:53:00.6)
141. Zajac Jonáš (0:53:48.9)
142. 14 Startovní_číslo (0:54:00.0)
143. Nasswetterová Nelinka (0:54:24.2)
144. Rybářová Lucie (0:54:30.0)
145. Cigánková Amálka (0:54:44.3)
146. Hasalová Veronika (0:55:53.1)
147. Klimparová Zuzana (0:56:25.4)
148. Mokroszová Jana (0:56:35.4)
149. Mokroszová Marie (0:56:35.9)
150. Janýška Jiří (0:57:03.7)
151. Janýška Jiří (0:57:04.4)
152. Kyčinková Adélka (1:00:49.8)
153. Kyčinka Milan (1:00:50.4)
154. Kyčinka Ondra (1:01:45.0)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci do 10 let
1. Machala Adam (0:25:15.5)
2. Hasal Vít (0:29:36.8)
3. Šimíček Petr (0:29:41.7)
4. Plešek Marek (0:31:59.8)
5. Orlita Ondra (0:32:22.1)
6. Cigánek Vojtík (0:33:32.0)
7. Michalík Josef (0:35:05.5)
8. Michalík Vojta (0:35:24.1)
9. Cigánek Štěpánek (0:36:23.8)
10. Janýška Vojtěch (0:37:38.5)
11. Dorazil Prokop (0:43:56.3)
12. Kroliček Martin (0:44:15.5)
13. Pavera Marek (0:49:23.0)
14. David Lukáš (0:49:33.1)
15. Zajac Jonáš (0:53:48.9)
16. Janýška Jiří (0:57:03.7)
17. Kyčinka Ondra (1:01:45.0)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky do 10 let
1. Kemelová Terezka (0:33:11.5)
2. Orlitová Blaženka (0:34:33.4)
3. Václavková Terezka (0:36:55.4)
4. Hrdličková Julie (0:37:15.6)
5. Kočnarová Marie (0:39:53.9)
6. Svobodová Barbora (0:40:38.3)
7. Hasalová Hana (0:41:35.4)
8. Rybářová Anička (0:44:04.8)
9. Cigánková Markétka (0:45:12.2)
10. Václavková Anička (0:45:40.6)
11. Janýšková Magdaléna (0:46:12.6)
12. Paverová Dominika (0:47:59.5)
13. Hrdličková Anežka (0:48:00.0)
14. Krzianková Helena (0:48:31.4)
15. Zajacová Markéta (0:48:40.0)
16. Nasswetterová Nelinka (0:54:24.2)
17. Rybářová Lucie (0:54:30.0)
18. Cigánková Amálka (0:54:44.3)
19. Hasalová Veronika (0:55:53.1)
20. Klimparová Zuzana (0:56:25.4)
21. Mokroszová Marie (0:56:35.9)
22. Kyčinková Adélka (1:00:49.8)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 10-13 let
1. Plešek David (0:25:44.4)
2. Matúšů Jiří (0:27:47.3)
3. Hrubý Martin (0:28:34.1)
4. Sadílek Tomáš (0:28:41.9)
5. Vahalík Jan (0:30:04.1)
6. Kočnar František (0:31:31.2)
7. Bezděk Matěj (0:32:01.2)
8. Simionatis René (0:32:18.7)
9. Glogar Štěpán (0:32:34.9)
10. Mikš Daniel (0:32:39.1)
11. Glogar Daniel (0:33:01.0)
12. Kočnar Tomáš (0:35:04.9)
13. Macíček František (0:35:30.9)
14. Urbanovský Florián (0:49:21.0)
15. Smrčko Adam (0:51:03.5)
16. Janýška Jan (0:51:46.4)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 10-13 let
1. Minaríková Anna (0:27:21.6)
2. Mokroszová Dominika (0:27:27.0)
3. Malijurková Karolína (0:27:35.3)
4. Máchová Ivana (0:27:41.6)
5. Šimíčková Věra (0:29:57.0)
6. Bartoňová Anastázie (0:31:59.1)
7. Smetanová Anne-Marie (0:31:59.4)
8. Lehotová Sandra (0:32:52.9)
9. Venglařová Michaela (0:32:54.1)
10. Kremlová Katka (0:32:55.4)
11. Volková Markéta (0:32:57.1)
12. Hodečková Michaela (0:33:11.7)
13. Orlitová Terezka (0:33:26.9)
14. Vahalíkova Lucie (0:35:41.2)
15. Rožnovjáková Eva (0:35:42.5)
16. Kubrická Marie (0:36:28.3)
17. Ocásková Hedvika (0:36:40.0)
18. Novotná Lenka (0:37:30.2)
19. Bednářová Anička (0:37:30.9)
20. Orlíková Veronika (0:39:38.0)
21. Bednářová Klára (0:41:03.1)
22. Urbanová Krisýna (0:44:22.0)
23. Volková Jana (0:44:22.0)
24. Urbanová Zuzana (0:45:26.1)
25. Plánková Eliška (0:49:26.4)
26. Plánková Štěpánka (0:49:27.6)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 14-18 let
1. Waloszek Vojta (0:20:01.7)
2. Žvák Jiří (0:20:02.2)
3. Glogar Marek (0:21:43.4)
4. Glogar Josef (0:22:46.9)
5. Rychtárik Martin (0:23:02.8)
6. Bartoň Vít (0:24:06.7)
7. Kremel Tomáš (0:24:17.4)
8. Bednář Dominik (0:25:32.4)
9. Čekal Petr (0:25:43.0)
10. Páter Martin (0:26:35.4)
11. Hanzlík Zdenek (0:28:54.7)
12. Vahalík Zbyňa (0:29:30.5)
13. Buchy Dominik (0:31:35.9)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 14-18 let
1. Bednářová Marie (0:27:02.2)
2. Davidová Jana (0:27:13.5)
3. Koláříková Tereza (0:27:42.1)
4. Kubrická Markéta (0:28:19.7)
5. Šimíčková Klára (0:28:28.3)
6. Páterová Klára (0:29:57.3)
7. Glogarová Kristýna (0:34:14.2)
8. Rožnovjáková Pavla (0:35:43.9)
9. Dorazilová Veronika (0:36:42.6)
10. Knollová Kateřina (0:36:44.1)
11. Novotná Lucie (0:37:26.4)
12. Šeděnková Eva (0:37:30.4)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 19-40 let
1. Mácha Tomáš (0:19:16.0)
2. Stoszek Vašek (0:19:45.9)
3. Tlustý Miroslav (0:19:58.9)
4. Bartoň Karel (0:20:36.2)
5. Glogar Jaroslav (0:21:28.2)
6. Zelenka Augustin (0:21:30.3)
7. Janovský Ondra (0:22:55.5)
8. Galík Petr (0:23:13.8)
9. Michal Miloslav (0:23:28.9)
10. Dorazil Petr (0:24:06.3)
11. Zajac Richard (0:24:19.1)
12. Glogar Vojtěch (0:24:36.0)
13. Číp Honza (0:25:02.0)
14. Glogar Václav (0:25:34.2)
15. Bednář Pavel (0:26:46.5)
16. Marek Miroslav (0:27:25.6)
17. Pagáč Jiří (0:27:37.5)
18. Pustovka Jiří (0:30:21.2)
19. Farmáčka Pavel (0:30:35.3)
20. Orság Ondřej (0:30:59.1)
21. Machýček David (0:34:45.2)
22. Mikulášek Martin (0:35:05.3)
23. Chrobok František (0:36:11.8)
24. Dorazil Jan (0:43:25.4)
25. Kroliček Marián (0:44:16.1)
26. Hasal Václav (0:46:35.8)
27. Janýška Jiří (0:57:04.4)
28. Kyčinka Milan (1:00:50.4)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 19-40 let
1. Novotná Zuzana (0:26:15.0)
2. Pavla Matoušková (0:26:35.0)
3. Glogarová Michaela (0:30:07.0)
4. Sladká Lucie (0:30:29.1)
5. Rotterová Magda (0:31:50.1)
6. Zajacová Barbora (0:48:31.9)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 41 a více let
1. Jelínek Petr (0:23:18.3)
2. Žvák Lubomír (0:24:28.1)
3. Rosa Stanislav (0:26:47.6)
4. Pagáč Jiří (0:29:28.9)
5. Šimíček Marek (0:29:42.2)
6. Orlík Jaroslav (0:29:59.9)
7. Furmánek Bohuslav (0:31:03.2)
8. Stanečka Ladislav (0:31:34.6)
9. Orlita Jan (0:31:39.7)
10. David Milan (0:39:33.8)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 41 a více let
1. Davidová Růžena (0:45:36.1)
2. Žváková Jitka (0:53:00.6)
3. Mokroszová Jana (0:56:35.4)