VÝSLEDKY 2014

2019  •  2018  •  2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2014 ke stažení (pdf)

Seznam celkového umístění:
1. Mácha Tomáš (0:19:06.8)
2. Stoszek Václav (0:19:35.9)
3. Orlík Tomáš (0:19:58.6)
4. Petráš Rostislav (0:19:59.0)
5. Waloszek Václav (0:20:09.0)
6. Waloszek Vojtěch (0:21:00.8)
7. Glogar Marek (0:21:05.9)
8. Tončík Petr (0:22:00.9)
9. Černoch Michal (0:22:49.7)
10. Bajgar Pavel (0:23:14.2)
11. Glogar Josef (0:24:05.8)
12. Páter Martin (0:24:18.3)
13. Richárek Martin (0:24:27.5)
14. Jelínek Petr (0:24:31.3)
15. Kremel Tomáš (0:24:55.0)
16. Vaculík Jakub (0:24:56.3)
17. Bartoň Vít (0:25:14.3)
18. Žvak Lubomír (0:25:19.8)
19. Slezák Jakub (0:25:22.9)
20. Žvaková Marie (0:25:23.4)
21. Mácha Vladan (0:25:26.1)
22. Konečný Josef (0:25:27.1)
23. Máchová Ivana (0:25:38.5)
24. Matoušková Pavla (0:26:30.8)
25. Hasal Vítek (0:26:55.7)
26. Hasal Václav (0:26:56.4)
27. Čekal Petr (0:26:58.1)
28. Rosa Stanislav (0:27:09.2)
29. Glogarová Ludmila (0:27:21.6)
30. Vahalík Zbyněk (0:27:24.5)
31. Glogar Daniel (0:27:48.8)
32. Glogar Václav (0:27:55.8)
33. Václavík Jaroslav (0:28:44.9)
34. Kremel Ondřej (0:29:03.8)
35. Krabec Ondřej (0:29:18.4)
36. Orlita Ondřej (0:29:32.4)
37. Demová Stela (0:29:34.3)
38. Malyjurková Karolína (0:29:40.4)
39. Šimíček Petr (0:29:42.9)
40. Šidlová Marie (0:29:45.5)
41. Pagáč Jiří (0:29:48.3)
42. Davidová Jana (0:29:48.9)
43. Černohorská Markéta (0:30:01.7)
44. Orlík Daniel (0:30:12.7)
45. Palička Josef (0:30:14.2)
46. Sirota Pavel (0:30:17.5)
47. Buchí Dominik (0:30:20.7)
48. Kozelská Lucie (0:30:29.1)
49. Burianová Dana (0:30:41.9)
50. Vavrečka Jakub (0:30:44.0)
51. Minariková Anna (0:30:45.8)
52. Mokroszova Dominika (0:30:48.1)
53. Mikš Daniel (0:30:59.2)
54. Glogar Štěpán (0:31:00.7)
55. Jančarová Karolína (0:31:01.3)
56. Kolářiková Tereza (0:31:32.5)
57. Minaríková Klára (0:31:33.8)
58. Páterová Klára (0:31:41.0)
59. Orlitová Blažena (0:31:48.1)
60. Číp Jan (0:32:00.8)
61. Stanečka Ladislav (0:32:02.2)
62. Pončík Karel (0:32:13.9)
63. Cigánek Štěpán (0:32:19.0)
64. Šimíček Marek (0:32:19.2)
65. Janovský Ondřej (0:32:20.5)
66. Rotterová Magda (0:32:27.1)
67. Glogarová Kateřina (0:32:32.5)
68. Janýška Jenda (0:32:43.1)
69. Orlík Jaroslav (0:32:44.9)
70. Hasal Lukáš (0:32:52.2)
71. Tončíková Michaela (0:33:33.6)
72. Venglářová Michaela (0:33:34.1)
73. Volková Jana (0:34:20.5)
74. Kremlová Kateřina (0:34:22.1)
75. Černohorský Tomáš (0:34:28.3)
76. Polzer Richard (0:34:29.9)
77. Michalík Josef (0:34:44.9)
78. Šimíčková Klára (0:34:52.2)
79. Dorazilová Veronika (0:35:02.3)
80. Jančíková Lucie (0:35:23.4)
81. Václavková Tereza (0:35:23.8)
82. Svobodová Barbora (0:35:24.5)
83. Šplíchalová Anežka (0:35:28.1)
84. Burian František (0:35:41.0)
85. Cikánek Vojtěch (0:36:35.1)
86. Simyonatis René (0:36:37.1)
87. Nisza Efrém (0:36:44.9)
88. Pavlišová Jana (0:36:49.8)
89. Sirota Tomáš (0:36:54.2)
90. Juřica Martin (0:36:55.2)
91. Šimíčková Věra (0:37:00.0)
92. Hrdličková Julie (0:37:06.8)
93. Ocásková Hedvika (0:37:08.8)
94. Orlitová Tereza (0:37:09.1)
95. Janýška Vojtěch (0:37:16.8)
96. Kemlová Tereza (0:38:04.9)
97. Formánek Bohuslav (0:38:23.3)
98. Zajac Jonáš (0:39:22.7)
99. Langer František (0:39:35.6)
100. Hrdličková Anežka (0:39:44.1)
101. Chrobok František (0:39:49.0)
102. Nasswetterová Nela (0:40:00.0)
103. Hasalová Veronika (0:40:08.1)
104. Dorazilová Monika (0:40:10.7)
105. Nováková Beáta (0:40:52.6)
106. Cigánková Markéta (0:41:07.4)
107. Bělicová Zuzana (0:41:39.0)
108. Orság Ondřej (0:41:43.5)
109. Šimíčková Tereza (0:42:03.2)
110. Michalík Vojtěch (0:42:37.7)
111. Kemel Václav (0:43:04.5)
112. Pavlišová Tereza (0:43:13.4)
113. Janýška Jiří (0:43:34.3)
114. Janýška Jiří (0:43:34.7)
115. Janýšková Magdalena (0:44:10.8)
116. Krzyžanková Helena (0:44:13.9)
117. Glogarová Kristýna (0:44:14.6)
118. Václavková Anna (0:44:16.1)
119. Janíková Lucie (0:44:50.5)
120. Bayerova Lucie (0:44:50.8)
121. Musálková Johana (0:44:51.1)
122. Hasalová Hana (0:44:52.4)
123. Hasalová Jana (0:44:52.7)
124. Pavera Marek (0:45:05.9)
125. Dorazil Prokop (0:45:11.1)
126. Dorazil Honza (0:45:11.5)
127. Starůstka Honzík (0:45:11.9)
128. Janýšková Marie (0:45:44.0)
129. Cigánek Michal (0:49:10.1)
130. Cigánek Jan (0:49:10.4)
131. Musálek Kryštof (0:50:02.2)
132. Musálek Petr (0:50:02.5)
133. Musálek František (0:50:02.8)
134. Janíková Anna (0:50:51.9)
135. Cigánková Amálie (0:50:52.2)
136. Cigánková Marcela (0:50:52.4)
137. Pilaríková Adéla (0:51:37.2)
138. Weissová Terezie (0:51:38.2)
139. Korčáková Daniela (0:51:53.2)
140. Paverová Dominika (0:52:25.1)
141. Zajácová Markéta (0:52:28.2)
142. Korčáková Natálie (0:53:28.8)
143. Stašová Marie (1:12:07.9)
144. Hasalová Adéla (1:13:12.1)
145. Váňová Katka (1:13:47.0)
146. Starůstka Tomášek (1:18:46.7)
147. Dorazil Jakub (1:18:47.3)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci do 10 let
1. Hasal Vítek (0:26:55.7)
2. Orlita Ondřej (0:29:32.4)
3. Šimíček Petr (0:29:42.9)
4. Cigánek Štěpán (0:32:19.0)
5. Hasal Lukáš (0:32:52.2)
6. Černohorský Tomáš (0:34:28.3)
7. Michalík Josef (0:34:44.9)
8. Burian František (0:35:41.0)
9. Nisza Efrém (0:36:44.9)
10. Sirota Tomáš (0:36:54.2)
11. Zajac Jonáš (0:39:22.7)
12. Michalík Vojtěch (0:42:37.7)
13. Janýška Jiří (0:43:34.7)
14. Pavera Marek (0:45:05.9)
15. Dorazil Prokop (0:45:11.1)
16. Starůstka Honzík (0:45:11.9)
17. Cigánek Jan (0:49:10.4)
18. Musálek Kryštof (0:50:02.2)
19. Musálek František (0:50:02.8)
20. Starůstka Tomášek (1:18:46.7)
21. Dorazil Jakub (1:18:47.3)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky do 10 let
1. Minaríková Klára (0:31:33.8)
2. Václavková Tereza (0:35:23.8)
3. Hrdličková Julie (0:37:06.8)
4. Kemlová Tereza (0:38:04.9)
5. Hrdličková Anežka (0:39:44.1)
6. Cigánková Markéta (0:41:07.4)
7. Janýšková Magdalena (0:44:10.8)
8. Krzyžanková Helena (0:44:13.9)
9. Václavková Anna (0:44:16.1)
10. Janíková Lucie (0:44:50.5)
11. Musálková Johana (0:44:51.1)
12. Hasalová Hana (0:44:52.4)
13. Janíková Anna (0:50:51.9)
14. Cigánková Amálie (0:50:52.2)
15. Zajácová Markéta (0:52:28.2)
16. Stašová Marie (1:12:07.9)
17. Hasalová Adéla (1:13:12.1)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 10-13 let
1. Glogar Daniel (0:27:48.8)
2. Václavík Jaroslav (0:28:44.9)
3. Palička Josef (0:30:14.2)
4. Mikš Daniel (0:30:59.2)
5. Janýška Jenda (0:32:43.1)
6. Polzer Richard (0:34:29.9)
7. Cikánek Vojtěch (0:36:35.1)
8. Simyonatis René (0:36:37.1)
9. Janýška Vojtěch (0:37:16.8)
10. Kemel Václav (0:43:04.5)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 10-13 let
1. Máchová Ivana (0:25:38.5)
2. Demová Stela (0:29:34.3)
3. Orlitová Blažena (0:31:48.1)
4. Tončíková Michaela (0:33:33.6)
5. Volková Jana (0:34:20.5)
6. Kremlová Kateřina (0:34:22.1)
7. Jančíková Lucie (0:35:23.4)
8. Svobodová Barbora (0:35:24.5)
9. Šplíchalová Anežka (0:35:28.1)
10. Pavlišová Jana (0:36:49.8)
11. Šimíčková Věra (0:37:00.0)
12. Nasswetterová Nela (0:40:00.0)
13. Hasalová Veronika (0:40:08.1)
14. Nováková Beáta (0:40:52.6)
15. Bělicová Zuzana (0:41:39.0)
16. Bayerova Lucie (0:44:50.8)
17. Pilaríková Adéla (0:51:37.2)
18. Weissová Terezie (0:51:38.2)
19. Korčáková Daniela (0:51:53.2)
20. Paverová Dominika (0:52:25.1)
21. Korčáková Natálie (0:53:28.8)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 14-18 let
1. Waloszek Václav (0:20:09.0)
2. Waloszek Vojtěch (0:21:00.8)
3. Černoch Michal (0:22:49.7)
4. Páter Martin (0:24:18.3)
5. Richárek Martin (0:24:27.5)
6. Kremel Tomáš (0:24:55.0)
7. Bartoň Vít (0:25:14.3)
8. Čekal Petr (0:26:58.1)
9. Vahalík Zbyněk (0:27:24.5)
10. Kremel Ondřej (0:29:03.8)
11. Krabec Ondřej (0:29:18.4)
12. Orlík Daniel (0:30:12.7)
13. Sirota Pavel (0:30:17.5)
14. Buchí Dominik (0:30:20.7)
15. Glogar Štěpán (0:31:00.7)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 14-18 let
1. Malyjurková Karolína (0:29:40.4)
2. Davidová Jana (0:29:48.9)
3. Černohorská Markéta (0:30:01.7)
4. Minariková Anna (0:30:45.8)
5. Mokroszova Dominika (0:30:48.1)
6. Jančarová Karolína (0:31:01.3)
7. Kolářiková Tereza (0:31:32.5)
8. Páterová Klára (0:31:41.0)
9. Venglářová Michaela (0:33:34.1)
10. Šimíčková Klára (0:34:52.2)
11. Dorazilová Veronika (0:35:02.3)
12. Ocásková Hedvika (0:37:08.8)
13. Orlitová Tereza (0:37:09.1)
14. Šimíčková Tereza (0:42:03.2)
15. Pavlišová Tereza (0:43:13.4)
16. Glogarová Kristýna (0:44:14.6)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 19-40 let
1. Mácha Tomáš (0:19:06.8)
2. Stoszek Václav (0:19:35.9)
3. Orlík Tomáš (0:19:58.6)
4. Glogar Marek (0:21:05.9)
5. Bajgar Pavel (0:23:14.2)
6. Glogar Josef (0:24:05.8)
7. Vaculík Jakub (0:24:56.3)
8. Slezák Jakub (0:25:22.9)
9. Konečný Josef (0:25:27.1)
10. Hasal Václav (0:26:56.4)
11. Glogar Václav (0:27:55.8)
12. Vavrečka Jakub (0:30:44.0)
13. Číp Jan (0:32:00.8)
14. Pončík Karel (0:32:13.9)
15. Janovský Ondřej (0:32:20.5)
16. Juřica Martin (0:36:55.2)
17. Langer František (0:39:35.6)
18. Chrobok František (0:39:49.0)
19. Orság Ondřej (0:41:43.5)
20. Janýška Jiří (0:43:34.3)
21. Dorazil Honza (0:45:11.5)
22. Cigánek Michal (0:49:10.1)
23. Musálek Petr (0:50:02.5)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 19-40 let
1. Žvaková Marie (0:25:23.4)
2. Matoušková Pavla (0:26:30.8)
3. Glogarová Ludmila (0:27:21.6)
4. Šidlová Marie (0:29:45.5)
5. Kozelská Lucie (0:30:29.1)
6. Rotterová Magda (0:32:27.1)
7. Glogarová Kateřina (0:32:32.5)
8. Dorazilová Monika (0:40:10.7)
9. Hasalová Jana (0:44:52.7)
10. Janýšková Marie (0:45:44.0)
11. Cigánková Marcela (0:50:52.4)
12. Váňová Katka (1:13:47.0)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 41 a více let
1. Petráš Rostislav (0:19:59.0)
2. Tončík Petr (0:22:00.9)
3. Jelínek Petr (0:24:31.3)
4. Žvak Lubomír (0:25:19.8)
5. Mácha Vladan (0:25:26.1)
6. Rosa Stanislav (0:27:09.2)
7. Pagáč Jiří (0:29:48.3)
8. Stanečka Ladislav (0:32:02.2)
9. Šimíček Marek (0:32:19.2)
10. Orlík Jaroslav (0:32:44.9)
11. Formánek Bohuslav (0:38:23.3)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 41 a více let
1. Burianová Dana (0:30:41.9)