VÝSLEDKY 2015

2019  •  2018  •  2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2015 ke stažení (pdf)

Seznam celkového umístění:
1. Žvak Jiří (0:18:45.2)
2. Glogar Jaroslav (0:19:22.4)
3. Waloszek Václav (0:19:27.4)
4. Glogar Marek (0:19:33.2)
5. Rosová Veronika (0:20:57.2)
6. Keller Antonín (0:21:08.2)
7. Mácha Tomáš (0:21:19.6)
8. Waloszek Vojtěch (0:21:42.5)
9. Číp Jan (0:22:13.7)
10. Slováček Ondřej (0:23:20.6)
11. Glogar Josef (0:23:55.3)
12. Hudeček Šimon (0:24:03.1)
13. Bartoň Vít (0:24:07.6)
14. Janovský Ondřej (0:24:08.9)
15. Máchová Ivana (0:24:12.6)
16. Čekal Petr (0:24:27.2)
17. Janovský Ondřej (0:24:47.3)
18. Jelínek Petr (0:25:13.7)
19. Václavík Jaroslav (0:25:29.0)
20. Mácha Vladan (0:25:38.6)
21. Matoušková Pavla (0:25:49.2)
22. Bajerová Natálie (0:26:10.2)
23. Burianová Dana (0:26:13.3)
24. Žvak Lubomír (0:26:39.2)
25. Vahala Filip (0:26:46.9)
26. Hasal Vítek (0:26:52.3)
27. Horutová Martina (0:26:59.0)
28. Sirota Pavel (0:27:06.1)
29. Štefek Filip (0:27:12.8)
30. Rosa Stanislav (0:27:14.3)
31. Vavrečka Jakub (0:27:21.6)
32. Hasal Václav (0:27:36.7)
33. Orlita Ondřej (0:27:36.9)
34. Jiřík Lukáš (0:27:44.6)
35. Glogar Václav (0:27:48.7)
36. Vahalík Zbyněk (0:27:52.3)
37. Glogarová Ludmila (0:28:04.7)
38. Glogar Daniel (0:28:15.0)
39. Waloszek Václav (0:28:33.7)
40. Kemlová Tereza (0:29:21.3)
41. Minaríková Klára (0:29:27.1)
42. Glogarová Michaela (0:29:32.0)
43. Volková Jana (0:29:34.8)
44. Davidová Jana (0:29:41.1)
45. Orlitová Blažena (0:29:45.6)
46. Poláček Anton (0:30:17.7)
47. Malyjurková Karolína (0:30:18.1)
48. Beseda Martin (0:31:03.1)
49. Burian František (0:31:06.9)
50. Glogar Štěpán (0:31:14.5)
51. Janýška Jiří (0:31:14.8)
52. Sokol Radim (0:31:21.4)
53. Stanečka Ladislav (0:31:24.8)
54. Kremlová Kateřina (0:31:43.9)
55. Minaríková Anna (0:31:58.2)
56. Šplíchalová Anežka (0:31:59.1)
57. Mokroszová Dominika (0:32:03.4)
58. Dorazilová Veronika (0:32:12.9)
59. Mizia Efrem (0:33:36.4)
60. Cigánek Štěpán (0:33:36.7)
61. Kroliczek Martin (0:33:37.2)
62. Kremlová Veronika (0:33:53.1)
63. Vahalíková Tereza (0:33:53.8)
64. Cigánek Vojtěch (0:34:26.8)
65. Jelínková Hedvika (0:34:38.5)
66. Orság Ondřej (0:34:40.5)
67. Nasswetterová Nela (0:34:43.2)
68. Glogarová Kristýna (0:35:40.4)
69. Hrdličková Julie (0:35:44.0)
70. Hasalová Veronika (0:35:46.7)
71. Büchi Dominik (0:35:55.6)
72. Váňová Katka (0:36:04.7)
73. Hodečková Michaela (0:36:13.6)
74. Adámková Natália (0:36:14.5)
75. Jurečková Markéta (0:36:15.1)
76. Svobodová Barbora (0:36:15.6)
77. Jurečková Marie (0:36:20.1)
78. Pawera Marek (0:36:27.9)
79. Zajac Jonáš (0:36:28.1)
80. Pawerová Dominika (0:36:30.5)
81. Žvaková Marie (0:36:58.5)
82. Jelínková Kateřina (0:36:58.7)
83. Zajacová Markéta (0:37:00.6)
84. Furmánek Bohuslav (0:37:28.3)
85. Sládeček Jakub (0:39:07.3)
86. Jurajdová Jana (0:40:13.4)
87. Jurajdová Katka (0:40:13.7)
88. Cigánková Markéta (0:40:39.6)
89. Venglařová Michaela (0:40:46.8)
90. Lehotová Sandra (0:40:47.0)
91. Adámková Sylwie (0:40:47.5)
92. Orlíková Veronika (0:40:48.0)
93. Hasalová Jana (0:41:16.0)
94. Hasalová Hana (0:41:16.3)
95. Vahalíková Marie (0:42:33.5)
96. Jančíková Lucie (0:42:34.1)
97. Janýšková Madlenka (0:42:34.8)
98. Janýška Jan (0:42:46.5)
99. Kemel Václav (0:43:45.5)
100. Janýška Vojtěch (0:43:51.8)
101. Janýšková Marie (0:44:17.3)
102. Krliczková Eliška (0:45:49.2)
103. Cigánková Amálka (0:46:07.4)
104. Cigánková Marcela (0:46:07.8)
105. Korčáková Daniela (0:48:24.4)
106. Cigánek Jan (0:51:51.1)
107. Cigánek Michal (0:51:51.6)
108. Jurajda Daniel (0:53:47.1)
109. Jurajda Jan (0:53:47.7)
110. Mokroszová Marie (0:55:16.1)
111. Mokroszová Jana (0:55:16.5)
112. Hrdličková Anežka (0:56:38.6)
113. Kubáňová Barbora (0:56:38.9)
114. Hasalová Adéla (0:57:08.9)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci do 10 let
1. Hasal Vítek (0:26:52.3)
2. Orlita Ondřej (0:27:36.9)
3. Burian František (0:31:06.9)
4. Mizia Efrem (0:33:36.4)
5. Kroliczek Martin (0:33:37.2)
6. Pawera Marek (0:36:27.9)
7. Zajac Jonáš (0:36:28.1)
8. Cigánek Jan (0:51:51.1)
9. Jurajda Daniel (0:53:47.1)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky do 10 let
1. Kemlová Tereza (0:29:21.3)
2. Jelínková Kateřina (0:36:58.7)
3. Zajacová Markéta (0:37:00.6)
4. Jurajdová Katka (0:40:13.7)
5. Cigánková Markéta (0:40:39.6)
6. Hasalová Hana (0:41:16.3)
7. Janýšková Madlenka (0:42:34.8)
8. Krliczková Eliška (0:45:49.2)
9. Cigánková Amálka (0:46:07.4)
10. Mokroszová Marie (0:55:16.1)
11. Hrdličková Anežka (0:56:38.6)
12. Hasalová Adéla (0:57:08.9)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 10-13 let
1. Hudeček Šimon (0:24:03.1)
2. Václavík Jaroslav (0:25:29.0)
3. Cigánek Štěpán (0:33:36.7)
4. Cigánek Vojtěch (0:34:26.8)
5. Sládeček Jakub (0:39:07.3)
6. Janýška Jan (0:42:46.5)
7. Kemel Václav (0:43:45.5)
8. Janýška Vojtěch (0:43:51.8)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 10-13 let
1. Máchová Ivana (0:24:12.6)
2. Bajerová Natálie (0:26:10.2)
3. Minaríková Klára (0:29:27.1)
4. Volková Jana (0:29:34.8)
5. Orlitová Blažena (0:29:45.6)
6. Kremlová Kateřina (0:31:43.9)
7. Šplíchalová Anežka (0:31:59.1)
8. Jelínková Hedvika (0:34:38.5)
9. Nasswetterová Nela (0:34:43.2)
10. Hrdličková Julie (0:35:44.0)
11. Hasalová Veronika (0:35:46.7)
12. Adámková Natália (0:36:14.5)
13. Jurečková Markéta (0:36:15.1)
14. Svobodová Barbora (0:36:15.6)
15. Pawerová Dominika (0:36:30.5)
16. Orlíková Veronika (0:40:48.0)
17. Vahalíková Marie (0:42:33.5)
18. Jančíková Lucie (0:42:34.1)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 14-18 let
1. Žvak Jiří (0:18:45.2)
2. Waloszek Václav (0:19:27.4)
3. Waloszek Vojtěch (0:21:42.5)
4. Slováček Ondřej (0:23:20.6)
5. Bartoň Vít (0:24:07.6)
6. Čekal Petr (0:24:27.2)
7. Vahala Filip (0:26:46.9)
8. Sirota Pavel (0:27:06.1)
9. Štefek Filip (0:27:12.8)
10. Jiřík Lukáš (0:27:44.6)
11. Vahalík Zbyněk (0:27:52.3)
12. Glogar Daniel (0:28:15.0)
13. Poláček Anton (0:30:17.7)
14. Beseda Martin (0:31:03.1)
15. Glogar Štěpán (0:31:14.5)
16. Sokol Radim (0:31:21.4)
17. Büchi Dominik (0:35:55.6)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 14-18 let
1. Davidová Jana (0:29:41.1)
2. Malyjurková Karolína (0:30:18.1)
3. Minaríková Anna (0:31:58.2)
4. Mokroszová Dominika (0:32:03.4)
5. Dorazilová Veronika (0:32:12.9)
6. Kremlová Veronika (0:33:53.1)
7. Vahalíková Tereza (0:33:53.8)
8. Glogarová Kristýna (0:35:40.4)
9. Hodečková Michaela (0:36:13.6)
10. Jurečková Marie (0:36:20.1)
11. Venglařová Michaela (0:40:46.8)
12. Lehotová Sandra (0:40:47.0)
13. Adámková Sylwie (0:40:47.5)
14. Korčáková Daniela (0:48:24.4)
15. Kubáňová Barbora (0:56:38.9)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 19-40 let
1. Glogar Jaroslav (0:19:22.4)
2. Glogar Marek (0:19:33.2)
3. Mácha Tomáš (0:21:19.6)
4. Číp Jan (0:22:13.7)
5. Glogar Josef (0:23:55.3)
6. Janovský Ondřej (0:24:08.9)
7. Janovský Ondřej (0:24:47.3)
8. Vavrečka Jakub (0:27:21.6)
9. Hasal Václav (0:27:36.7)
10. Glogar Václav (0:27:48.7)
11. Orság Ondřej (0:34:40.5)
12. Cigánek Michal (0:51:51.6)
13. Jurajda Jan (0:53:47.7)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 19-40 let
1. Rosová Veronika (0:20:57.2)
2. Matoušková Pavla (0:25:49.2)
3. Horutová Martina (0:26:59.0)
4. Glogarová Ludmila (0:28:04.7)
5. Glogarová Michaela (0:29:32.0)
6. Váňová Katka (0:36:04.7)
7. Žvaková Marie (0:36:58.5)
8. Jurajdová Jana (0:40:13.4)
9. Hasalová Jana (0:41:16.0)
10. Janýšková Marie (0:44:17.3)
11. Cigánková Marcela (0:46:07.8)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 41 a více let
1. Keller Antonín (0:21:08.2)
2. Jelínek Petr (0:25:13.7)
3. Mácha Vladan (0:25:38.6)
4. Žvak Lubomír (0:26:39.2)
5. Rosa Stanislav (0:27:14.3)
6. Waloszek Václav (0:28:33.7)
7. Janýška Jiří (0:31:14.8)
8. Stanečka Ladislav (0:31:24.8)
9. Furmánek Bohuslav (0:37:28.3)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 41 a více let
1. Burianová Dana (0:26:13.3)
2. Mokroszová Jana (0:55:16.5)