VÝSLEDKY 2012

2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2012 ke stažení (pdf)

Seznam celkového umístění:
1. Orlík Tomáš (0:19:29.3)
2. Mácha Tomáš (0:19:31.6)
3. Tlustý Mirek (0:20:11.3)
4. Glogar Jarek (0:20:33.4)
5. Žvak Jiří (0:20:41.3)
6. Cibulec Petr (0:21:00.4)
7. Glogar Marek (0:21:22.1)
8. Stoklasa Marián (0:21:59.2)
9. Janovský Ondra (0:22:03.7)
10. Dorazil Petr (0:22:23.3)
11. Kremel Tomáš (0:22:58.3)
12. Žvak Lubomír (0:23:04.0)
13. Jelínek Petr (0:23:10.2)
14. Glogar Vojtěch (0:23:47.4)
15. Kelárek Filip (0:23:50.4)
16. Konečný Josef (0:23:50.9)
17. Majkus Martin (0:23:52.3)
18. Galík Petr (0:24:04.8)
19. Šnajdr Daniel (0:24:32.5)
20. Glogar Josef (0:24:56.3)
21. Maslák Petr (0:25:13.7)
22. Beseda Jirka (0:25:42.1)
23. Mácha Petr (0:25:43.7)
24. Číp Jan (0:25:44.1)
25. Vicherek Tomáš (0:25:53.0)
26. Hrubý Martin (0:25:54.1)
27. Mácha Vladan (0:26:08.9)
28. Rosa Stanislav (0:26:10.3)
29. Čekal Petr (0:26:47.4)
30. Bartoň Vítek (0:27:00.6)
31. Glogar Václav (0:27:17.0)
32. Marek Miroslav (0:27:26.5)
33. Holub Miroslav (0:27:28.4)
34. Žvaková Marie (0:27:43.7)
35. Matoušková Pavla (0:27:44.8)
36. Minaríková Anna (0:27:45.7)
37. Bednářová Marie (0:27:55.0)
38. Mokroszová Dominika (0:28:03.6)
39. Morávek Dominik (0:28:09.2)
40. Kristová Helena (0:28:26.0)
41. Šimíčková Klára (0:28:33.9)
42. Dvorská Barbora (0:28:37.1)
43. Davidová Jana (0:28:40.1)
44. Plešek David (0:28:41.2)
45. Haitl Šimon (0:28:41.6)
46. Hanzlík Zdeněk (0:29:06.5)
47. Malýrková Karolína (0:29:12.3)
48. Máchová Ivana (0:29:13.0)
49. Kolaříková Tereza (0:29:40.1)
50. Zdražil Jakub (0:29:41.0)
51. Stehlík Kristián (0:29:48.9)
52. Juřica Martin (0:29:52.1)
53. Hopp Petr (0:29:52.6)
54. Šimíček Petr (0:30:04.4)
55. Šimíček Marek (0:30:04.6)
56. Geryk Honza (0:30:15.9)
57. Petrášová Markéta (0:30:17.5)
58. Vahalík Jeník (0:30:22.1)
59. Bandura Lukáš (0:30:22.8)
60. Holý Erik (0:30:42.7)
61. Kučinská Natálie (0:30:55.6)
62. Furmánek Bohuslav (0:31:07.2)
63. Orság Ondřej (0:31:25.1)
64. Knápková Barča (0:31:40.8)
65. Hasal Václav (0:31:46.9)
66. Hasal Víťa (0:31:47.3)
67. Petráš Tomáš (0:31:51.5)
68. Bednář Dominik (0:32:06.8)
69. Kremlová Veronika (0:32:09.6)
70. Šimíček Jan (0:32:15.9)
71. Krabec Ondřej (0:32:18.5)
72. Janýška Jakub (0:32:19.0)
73. Glogar Štěpán (0:32:20.8)
74. Davidová Lenka (0:32:26.4)
75. Demová Stela (0:32:29.1)
76. Jančálek David (0:32:31.6)
77. Staněk David (0:32:31.7)
78. Hopp Pavel (0:32:39.1)
79. Kotlár Karel (0:33:00.1)
80. Cigánek Vojta (0:33:09.2)
81. Kremlová Katka (0:33:10.3)
82. Kočnar Tomáš (0:33:10.4)
83. Kočnar Franta (0:33:12.8)
84. Mikešová Monika (0:33:16.5)
85. Pospěchová Radka (0:33:24.1)
86. Kristová Blanka (0:33:31.2)
87. Stanečka Ladislav (0:33:32.2)
88. Glogarová Kristýna (0:33:32.3)
89. Cigánek Štěpán (0:33:37.5)
90. Cigánek Michal (0:33:40.3)
91. Vahalík Zbyněk (0:33:41.9)
92. Vahalík Jakub (0:33:51.7)
93. Janýška Jan (0:34:21.0)
94. Volková Ivana (0:34:25.2)
95. Kočnarová Magdalená (0:34:46.7)
96. Glogar Daniel (0:34:54.9)
97. Macíček František (0:35:11.5)
98. Plešek Marek (0:35:12.4)
99. Janýšková Kristýna (0:35:16.6)
100. Lehotová Sandra (0:35:42.9)
101. Venklářová Michaela (0:35:43.1)
102. Holainová Tereza (0:35:46.0)
103. Hrnko Roman (0:35:46.3)
104. Kočnarová Maruška (0:35:53.9)
105. Sládeček Kuba (0:35:56.5)
106. Sládeček Petr (0:35:57.7)
107. Šimíčková Barča (0:36:04.7)
108. Smetanová Annemarie (0:36:07.8)
109. Pavlišová Tereza (0:36:20.4)
110. Hrdličková Julie (0:36:21.2)
111. Plánková Tereza (0:36:46.7)
112. Pospěchová Ludmila (0:36:52.5)
113. Hodečková Michaela (0:37:06.1)
114. Pavlišová Jana (0:37:06.7)
115. Hasalová Verča (0:37:07.6)
116. Kubrická Markéta (0:37:30.5)
117. Šimíčková Terka (0:38:31.4)
118. Dorazilová Veronika (0:38:34.5)
119. Michalík Josífek (0:39:05.1)
120. Janýška Vojtěch (0:40:04.4)
121. Weissová Terezie (0:40:33.2)
122. Orlíková Veronika (0:40:33.9)
123. Glogarová Ludmila (0:41:04.3)
124. Novotná Adéla (0:41:30.0)
125. Glogarová Katka (0:41:41.4)
126. Michalík Vojtíšek (0:42:39.6)
127. Plánková Eliška (0:45:20.6)
128. Bednářová Anička (0:45:20.9)
129. Hrdličková Anežka (0:46:10.6)
130. Hrdličková Petra (0:46:11.1)
131. Žvaková Jitka (0:47:21.7)
132. Plánková Štěpánka (0:47:44.9)
133. Bednářová Klára (0:47:46.0)
134. Kotlár Jarek (0:48:41.1)
135. Vahalíková Marie (0:49:25.9)
136. Urbanová Zuzka (0:49:28.2)
137. Horáková Adéla (0:49:28.7)
138. Stehlík Jan (0:50:18.0)
139. Janýšková Madlenka (0:50:29.1)
140. Cigánková Markétka (0:50:30.2)
141. Mikeš Honza (0:50:32.7)
142. Cibulcová Magdaléna (0:51:06.7)
143. Korčáková Daniela (0:51:08.3)
144. Urbanová Kristýna (0:51:21.6)
145. Volková Jana (0:51:22.1)
146. Stehlík Martin (0:55:29.7)
147. Janýška Jiří (0:55:30.5)
148. Hasalová Jana (0:56:22.9)
149. Hasalová Hanička (0:56:23.6)
150. Urban Jirka (0:59:40.8)
151. Poláček Anton (0:59:48.1)
152. Váňová Emília (1:05:20.9)
153. Starůstka Honzík (1:10:20.2)
154. Dorazil Jan (1:10:22.6)
155. Dorazil Prokop (1:10:23.1)
156. Petrášová Monika (1192:57:47.2)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci do 10 let
1. Hrubý Martin (0:25:54.1)
2. Šimíček Petr (0:30:04.4)
3. Hasal Víťa (0:31:47.3)
4. Petráš Tomáš (0:31:51.5)
5. Hopp Pavel (0:32:39.1)
6. Cigánek Vojta (0:33:09.2)
7. Kočnar Tomáš (0:33:10.4)
8. Cigánek Štěpán (0:33:37.5)
9. Janýška Jan (0:34:21.0)
10. Plešek Marek (0:35:12.4)
11. Sládeček Kuba (0:35:56.5)
12. Michalík Josífek (0:39:05.1)
13. Janýška Vojtěch (0:40:04.4)
14. Michalík Vojtíšek (0:42:39.6)
15. Kotlár Jarek (0:48:41.1)
16. Stehlík Jan (0:50:18.0)
17. Starůstka Honzík (1:10:20.2)
18. Dorazil Prokop (1:10:23.1)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky do 10 let
1. Máchová Ivana (0:29:13.0)
2. Demová Stela (0:32:29.1)
3. Kremlová Katka (0:33:10.3)
4. Mikešová Monika (0:33:16.5)
5. Kočnarová Maruška (0:35:53.9)
6. Hrdličková Julie (0:36:21.2)
7. Hasalová Verča (0:37:07.6)
8. Weissová Terezie (0:40:33.2)
9. Orlíková Veronika (0:40:33.9)
10. Hrdličková Anežka (0:46:10.6)
11. Plánková Štěpánka (0:47:44.9)
12. Bednářová Klára (0:47:46.0)
13. Vahalíková Marie (0:49:25.9)
14. Horáková Adéla (0:49:28.7)
15. Janýšková Madlenka (0:50:29.1)
16. Cigánková Markétka (0:50:30.2)
17. Cibulcová Magdaléna (0:51:06.7)
18. Hasalová Hanička (0:56:23.6)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 10-13 let
1. Bartoň Vítek (0:27:00.6)
2. Plešek David (0:28:41.2)
3. Haitl Šimon (0:28:41.6)
4. Hanzlík Zdeněk (0:29:06.5)
5. Zdražil Jakub (0:29:41.0)
6. Stehlík Kristián (0:29:48.9)
7. Hopp Petr (0:29:52.6)
8. Vahalík Jeník (0:30:22.1)
9. Holý Erik (0:30:42.7)
10. Krabec Ondřej (0:32:18.5)
11. Janýška Jakub (0:32:19.0)
12. Glogar Štěpán (0:32:20.8)
13. Kotlár Karel (0:33:00.1)
14. Kočnar Franta (0:33:12.8)
15. Vahalík Jakub (0:33:51.7)
16. Glogar Daniel (0:34:54.9)
17. Macíček František (0:35:11.5)
18. Mikeš Honza (0:50:32.7)
19. Urban Jirka (0:59:40.8)
20. Poláček Anton (0:59:48.1)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 10-13 let
1. Minaríková Anna (0:27:45.7)
2. Mokroszová Dominika (0:28:03.6)
3. Šimíčková Klára (0:28:33.9)
4. Davidová Jana (0:28:40.1)
5. Malýrková Karolína (0:29:12.3)
6. Kolaříková Tereza (0:29:40.1)
7. Petrášová Markéta (0:30:17.5)
8. Kučinská Natálie (0:30:55.6)
9. Kremlová Veronika (0:32:09.6)
10. Glogarová Kristýna (0:33:32.3)
11. Lehotová Sandra (0:35:42.9)
12. Venklářová Michaela (0:35:43.1)
13. Šimíčková Barča (0:36:04.7)
14. Smetanová Annemarie (0:36:07.8)
15. Pavlišová Tereza (0:36:20.4)
16. Hodečková Michaela (0:37:06.1)
17. Pavlišová Jana (0:37:06.7)
18. Šimíčková Terka (0:38:31.4)
19. Dorazilová Veronika (0:38:34.5)
20. Novotná Adéla (0:41:30.0)
21. Plánková Eliška (0:45:20.6)
22. Bednářová Anička (0:45:20.9)
23. Urbanová Zuzka (0:49:28.2)
24. Korčáková Daniela (0:51:08.3)
25. Urbanová Kristýna (0:51:21.6)
26. Volková Jana (0:51:22.1)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 14-18 let
1. Mácha Tomáš (0:19:31.6)
2. Tlustý Mirek (0:20:11.3)
3. Žvak Jiří (0:20:41.3)
4. Glogar Marek (0:21:22.1)
5. Stoklasa Marián (0:21:59.2)
6. Kremel Tomáš (0:22:58.3)
7. Glogar Vojtěch (0:23:47.4)
8. Kelárek Filip (0:23:50.4)
9. Majkus Martin (0:23:52.3)
10. Glogar Josef (0:24:56.3)
11. Čekal Petr (0:26:47.4)
12. Morávek Dominik (0:28:09.2)
13. Bandura Lukáš (0:30:22.8)
14. Bednář Dominik (0:32:06.8)
15. Šimíček Jan (0:32:15.9)
16. Staněk David (0:32:31.7)
17. Vahalík Zbyněk (0:33:41.9)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 14-18 let
1. Žvaková Marie (0:27:43.7)
2. Bednářová Marie (0:27:55.0)
3. Kristová Helena (0:28:26.0)
4. Kristová Blanka (0:33:31.2)
5. Volková Ivana (0:34:25.2)
6. Janýšková Kristýna (0:35:16.6)
7. Holainová Tereza (0:35:46.0)
8. Plánková Tereza (0:36:46.7)
9. Kubrická Markéta (0:37:30.5)
10. Glogarová Katka (0:41:41.4)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 19-40 let
1. Orlík Tomáš (0:19:29.3)
2. Glogar Jarek (0:20:33.4)
3. Cibulec Petr (0:21:00.4)
4. Janovský Ondra (0:22:03.7)
5. Dorazil Petr (0:22:23.3)
6. Konečný Josef (0:23:50.9)
7. Galík Petr (0:24:04.8)
8. Šnajdr Daniel (0:24:32.5)
9. Maslák Petr (0:25:13.7)
10. Beseda Jirka (0:25:42.1)
11. Číp Jan (0:25:44.1)
12. Vicherek Tomáš (0:25:53.0)
13. Glogar Václav (0:27:17.0)
14. Marek Miroslav (0:27:26.5)
15. Holub Miroslav (0:27:28.4)
16. Juřica Martin (0:29:52.1)
17. Geryk Honza (0:30:15.9)
18. Orság Ondřej (0:31:25.1)
19. Hasal Václav (0:31:46.9)
20. Jančálek David (0:32:31.6)
21. Cigánek Michal (0:33:40.3)
22. Hrnko Roman (0:35:46.3)
23. Sládeček Petr (0:35:57.7)
24. Janýška Jiří (0:55:30.5)
25. Dorazil Jan (1:10:22.6)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 19-40 let
1. Matoušková Pavla (0:27:44.8)
2. Dvorská Barbora (0:28:37.1)
3. Knápková Barča (0:31:40.8)
4. Davidová Lenka (0:32:26.4)
5. Pospěchová Radka (0:33:24.1)
6. Kočnarová Magdalená (0:34:46.7)
7. Pospěchová Ludmila (0:36:52.5)
8. Hrdličková Petra (0:46:11.1)
9. Hasalová Jana (0:56:22.9)
10. Petrášová Monika (1192:57:47.2)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 41 a více let
1. Žvak Lubomír (0:23:04.0)
2. Jelínek Petr (0:23:10.2)
3. Mácha Petr (0:25:43.7)
4. Mácha Vladan (0:26:08.9)
5. Rosa Stanislav (0:26:10.3)
6. Šimíček Marek (0:30:04.6)
7. Furmánek Bohuslav (0:31:07.2)
8. Stanečka Ladislav (0:33:32.2)
9. Stehlík Martin (0:55:29.7)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 41 a více let
1. Glogarová Ludmila (0:41:04.3)
2. Žvaková Jitka (0:47:21.7)
3. Váňová Emília (1:05:20.9)