VÝSLEDKY 2016

2019  •  2018  •  2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2016 ke stažení (pdf)

Seznam celkového umístění:
1. Hradil Pavel (0:20:00.6)
2. Jurečka Tomáš (0:20:04.3)
3. Kramoliš Jiří (0:20:06.2)
4. Jurák Tomáš (0:20:10.2)
5. Orlík Tomáš (0:20:41.8)
6. Hořínek Martin (0:20:59.7)
7. Merenda Lukáš (0:21:22.9)
8. Glogar Marek (0:21:23.2)
9. Mácha Tomáš (0:22:11.1)
10. Waloszek Vojťech (0:22:26.6)
11. Bartoň Vít (0:23:21.3)
12. Bartoň Karel (0:23:38.7)
13. Mácha Vladan (0:23:40.0)
14. Janovský Ondřej (0:23:41.7)
15. Jelínek Petr (0:24:03.6)
16. Žvaková Marie (0:24:35.6)
17. Hasal Vít (0:24:37.8)
18. Hasal Václav (0:24:47.4)
19. Marcinčák Branislav (0:24:50.7)
20. Slováček Ondřej (0:25:07.3)
21. Marek Miroslav (0:25:09.7)
22. Geryk Martin (0:25:18.1)
23. Orlita Ondřej (0:25:28.2)
24. Jašek Aleš (0:25:45.0)
25. Smilek Radim (0:25:51.8)
26. Majkus Martin (0:26:00.8)
27. Hopp Pavel (0:26:36.8)
28. Štramberská Nikola (0:26:37.1)
29. Hopp Petr (0:26:46.2)
30. Jurčák Jakub (0:26:48.8)
31. Burianová Dana (0:27:02.1)
32. Kroliczek Martin (0:27:10.0)
33. Orlitová Darina (0:27:15.4)
34. Minaríková Klára (0:27:16.3)
35. Burian František (0:27:19.0)
36. Glogar Daniel (0:27:27.4)
37. Pleva Matěj (0:27:55.0)
38. Klezl Lukáš (0:27:59.4)
39. Sládeček Jakub (0:28:11.0)
40. Krabec Ondřej (0:28:15.2)
41. Ptáčník Tomáš (0:28:18.8)
42. Ptáčník Vojtěch (0:28:19.1)
43. Rosa Stanislav (0:28:21.4)
44. Orlitová Blažena (0:28:24.8)
45. Stanečka Ladislav (0:28:29.3)
46. Polzer Richard (0:28:47.2)
47. Bambas Hynek (0:28:48.0)
48. Sládeček Tomáš (0:29:12.6)
49. Glogar Štěpán (0:29:13.1)
50. Pustovka Jiří (0:29:29.2)
51. Farmačka Pavel (0:29:29.5)
52. Cigánek Vojtěch (0:29:35.9)
53. Janýška Jan (0:29:40.2)
54. Cigánek Štěpán (0:29:46.4)
55. Janovský.St. Ondřej (0:29:47.1)
56. Botek Josef (0:29:49.2)
57. Glogar Václav (0:30:14.7)
58. Malyjurková Karolína (0:30:39.5)
59. Ščerba Bořek (0:30:40.6)
60. Mizia Efrem (0:30:51.1)
61. Zajac Jonáš (0:30:52.6)
62. Volková Jana (0:31:03.6)
63. Šplíchalová Anežka (0:31:38.5)
64. Cieślar Terezie (0:31:46.2)
65. Kemlová Tereza (0:31:46.8)
66. Adámková Natalia (0:31:48.0)
67. Bambas Jiří (0:31:57.4)
68. Sládeček Matouš (0:32:01.9)
69. Ševčík Roman (0:32:41.2)
70. Michalík Josef (0:32:51.7)
71. Sládeček Petr (0:32:54.8)
72. Dorazilová Jana (0:32:59.3)
73. Bartoň Kryštof (0:33:57.3)
74. Pleva Ondra (0:34:11.4)
75. Kemel Václav (0:34:14.5)
76. Hrdličková Anežka (0:34:14.6)
77. Jelínková Hedvika (0:34:33.0)
78. Paverová Dominika (0:34:33.2)
79. Buchý Dominik (0:34:52.3)
80. Chejnová Petra (0:35:07.7)
81. Adámková Sylwia (0:35:12.7)
82. Svobodová Barbora (0:35:14.8)
83. Šimíčková Věra (0:35:31.0)
84. Šimíčková Klára (0:35:35.1)
85. Bartoňová Tereza (0:35:42.3)
86. Díková Lucka (0:35:48.7)
87. Kundelová Klára (0:35:48.9)
88. Hasalová Veronika (0:36:02.2)
89. Krzyžánková Helena (0:36:23.3)
90. Jelínková Kateřina (0:36:23.6)
91. Furmánek Bohuslav (0:36:25.8)
92. Wrublová Štěpánka (0:36:28.5)
93. Šimíček Petr (0:36:31.4)
94. Mizia Jeremiasz (0:36:34.4)
95. Michalík Vojtěch (0:36:36.0)
96. Dorazil Prokop (0:36:39.6)
97. Hrdličková Julie (0:36:43.9)
98. Pospěchová Adélka (0:37:37.6)
99. Konečná Tereza (0:37:37.8)
100. Čekalová Klára (0:37:37.9)
101. Sirota Tomáš (0:37:46.1)
102. Mokroszová Jana (0:37:46.7)
103. Vahalíková Marie (0:37:50.0)
104. Martoch Ondra (0:37:50.6)
105. Kroliczeková Eliška (0:38:51.7)
106. Kurčíková Nikola (0:39:28.6)
107. Hasalová Bára (0:41:12.0)
108. Cigánková Markéta (0:41:12.2)
109. Mokroszová Marie (0:41:12.4)
110. Rybářová Marie (0:41:14.0)
111. Rybářová Anna (0:41:14.2)
112. Janýšková Magdalena (0:41:15.1)
113. Marek Antonín (0:41:23.5)
114. Sokolová Lenka (0:41:24.3)
115. Zajacová Markéta (0:41:52.6)
116. Janýška Jiří (0:41:58.8)
117. Janýška Jiří (0:41:59.0)
118. Šustek Josef (0:44:01.2)
119. Tereza Pustějovská (0:44:08.7)
120. Bilnica Jan (0:44:28.9)
121. Martoch Jakub (0:45:34.8)
122. Mizia Noemi (0:46:11.6)
123. Pacoůrková Eliška (0:46:23.5)
124. Šlehoferová Anežka (0:46:27.0)
125. Wrublová Alena (0:46:33.4)
126. Matoušková Pavla (0:46:42.0)
127. Levová Zuzana (0:46:42.2)
128. Fialka Ondřej (0:46:52.8)
129. Janýšková Marie (0:47:16.7)
130. Hasalová Hana (0:48:48.3)
131. Rybářová Lucie (0:48:48.6)
132. Brožová Anna (0:49:46.4)
133. Hasalová Adéla (0:49:49.3)
134. Cigánková Amálie (0:49:49.5)
135. Cigánková Marcela (0:49:49.7)
136. Kubková Anna (0:49:56.2)
137. Pavlicová Rebeka (0:50:00.1)
138. Besta Tomáš (0:51:02.9)
139. Sokol Jiří (0:51:04.4)
140. Dorazil Tobiáš (0:52:16.9)
141. Lukáš Pustějovský (0:53:22.2)
142. Cigánek Jan (0:53:22.5)
143. Cigánek Michal (0:53:23.2)
144. Pavlicová Jana (0:54:32.3)
145. Kubka Martin (0:54:55.6)
146. Pavlica Šimon (0:55:00.4)
147. Brož Marcel (0:57:31.7)
148. Brož Jirka (0:57:32.1)
149. Brož Václav (0:57:38.5)
150. Dorazilová Helena (0:58:12.3)
151. Šustková Marie (1:02:38.5)
152. Šustková Gabriela (1:02:39.1)
153. Kubka Antonín (1:03:12.5)
154. Dorazil Jakub (1:08:04.5)
155. Rotter Vítězslav (1:12:58.9)
156. Dorazilová Anežka (1:15:05.2)
157. Glogarová Natálka (1:15:05.7)
158. Dorazilová Helenka (1:15:09.0)
159. Glogarová Terezka (1:15:14.5)
160. Dorazilová Eliška (1:15:16.9)
161. Hasal František (1:20:07.3)
162. Dorazil Josef (1:20:11.5)
163. Hasalová Jana (1192:57:47.2)
164. Marta Mikulášková (1192:57:47.2)
165. Hasalová Zuzana (1192:57:47.2)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci do 10 let
1. Orlita Ondřej (0:25:28.2)
2. Burian František (0:27:19.0)
3. Klezl Lukáš (0:27:59.4)
4. Ptáčník Vojtěch (0:28:19.1)
5. Sládeček Tomáš (0:29:12.6)
6. Botek Josef (0:29:49.2)
7. Zajac Jonáš (0:30:52.6)
8. Sládeček Matouš (0:32:01.9)
9. Pleva Ondra (0:34:11.4)
10. Mizia Jeremiasz (0:36:34.4)
11. Dorazil Prokop (0:36:39.6)
12. Marek Antonín (0:41:23.5)
13. Janýška Jiří (0:41:59.0)
14. Šustek Josef (0:44:01.2)
15. Martoch Jakub (0:45:34.8)
16. Dorazil Tobiáš (0:52:16.9)
17. Lukáš Pustějovský (0:53:22.2)
18. Cigánek Jan (0:53:22.5)
19. Kubka Martin (0:54:55.6)
20. Pavlica Šimon (0:55:00.4)
21. Brož Jirka (0:57:32.1)
22. Brož Václav (0:57:38.5)
23. Kubka Antonín (1:03:12.5)
24. Dorazil Jakub (1:08:04.5)
25. Rotter Vítězslav (1:12:58.9)
26. Hasal František (1:20:07.3)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky do 10 let
1. Hrdličková Anežka (0:34:14.6)
2. Bartoňová Tereza (0:35:42.3)
3. Jelínková Kateřina (0:36:23.6)
4. Kroliczeková Eliška (0:38:51.7)
5. Hasalová Bára (0:41:12.0)
6. Cigánková Markéta (0:41:12.2)
7. Mokroszová Marie (0:41:12.4)
8. Janýšková Magdalena (0:41:15.1)
9. Zajacová Markéta (0:41:52.6)
10. Mizia Noemi (0:46:11.6)
11. Pacoůrková Eliška (0:46:23.5)
12. Šlehoferová Anežka (0:46:27.0)
13. Wrublová Alena (0:46:33.4)
14. Levová Zuzana (0:46:42.2)
15. Hasalová Hana (0:48:48.3)
16. Rybářová Lucie (0:48:48.6)
17. Brožová Anna (0:49:46.4)
18. Hasalová Adéla (0:49:49.3)
19. Cigánková Amálie (0:49:49.5)
20. Pavlicová Rebeka (0:50:00.1)
21. Glogarová Natálka (1:15:05.7)
22. Dorazilová Helenka (1:15:09.0)
23. Glogarová Terezka (1:15:14.5)
24. Dorazilová Eliška (1:15:16.9)
25. Hasalová Zuzana (1192:57:47.2)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 10-13 let
1. Hasal Vít (0:24:37.8)
2. Hopp Pavel (0:26:36.8)
3. Jurčák Jakub (0:26:48.8)
4. Kroliczek Martin (0:27:10.0)
5. Sládeček Jakub (0:28:11.0)
6. Polzer Richard (0:28:47.2)
7. Bambas Hynek (0:28:48.0)
8. Cigánek Vojtěch (0:29:35.9)
9. Janýška Jan (0:29:40.2)
10. Cigánek Štěpán (0:29:46.4)
11. Mizia Efrem (0:30:51.1)
12. Michalík Josef (0:32:51.7)
13. Bartoň Kryštof (0:33:57.3)
14. Kemel Václav (0:34:14.5)
15. Šimíček Petr (0:36:31.4)
16. Michalík Vojtěch (0:36:36.0)
17. Sirota Tomáš (0:37:46.1)
18. Martoch Ondra (0:37:50.6)
19. Fialka Ondřej (0:46:52.8)
20. Sokol Jiří (0:51:04.4)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 10-13 let
1. Štramberská Nikola (0:26:37.1)
2. Minaríková Klára (0:27:16.3)
3. Orlitová Blažena (0:28:24.8)
4. Cieślar Terezie (0:31:46.2)
5. Kemlová Tereza (0:31:46.8)
6. Jelínková Hedvika (0:34:33.0)
7. Paverová Dominika (0:34:33.2)
8. Svobodová Barbora (0:35:14.8)
9. Díková Lucka (0:35:48.7)
10. Kundelová Klára (0:35:48.9)
11. Hasalová Veronika (0:36:02.2)
12. Krzyžánková Helena (0:36:23.3)
13. Wrublová Štěpánka (0:36:28.5)
14. Hrdličková Julie (0:36:43.9)
15. Pospěchová Adélka (0:37:37.6)
16. Konečná Tereza (0:37:37.8)
17. Čekalová Klára (0:37:37.9)
18. Vahalíková Marie (0:37:50.0)
19. Rybářová Marie (0:41:14.0)
20. Rybářová Anna (0:41:14.2)
21. Sokolová Lenka (0:41:24.3)
22. Tereza Pustějovská (0:44:08.7)
23. Šustková Marie (1:02:38.5)
24. Šustková Gabriela (1:02:39.1)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 14-18 let
1. Hradil Pavel (0:20:00.6)
2. Bartoň Vít (0:23:21.3)
3. Hopp Petr (0:26:46.2)
4. Glogar Daniel (0:27:27.4)
5. Pleva Matěj (0:27:55.0)
6. Krabec Ondřej (0:28:15.2)
7. Glogar Štěpán (0:29:13.1)
8. Buchý Dominik (0:34:52.3)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 14-18 let
1. Malyjurková Karolína (0:30:39.5)
2. Volková Jana (0:31:03.6)
3. Šplíchalová Anežka (0:31:38.5)
4. Adámková Natalia (0:31:48.0)
5. Adámková Sylwia (0:35:12.7)
6. Šimíčková Věra (0:35:31.0)
7. Šimíčková Klára (0:35:35.1)
8. Kurčíková Nikola (0:39:28.6)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 19-40 let
1. Jurečka Tomáš (0:20:04.3)
2. Kramoliš Jiří (0:20:06.2)
3. Orlík Tomáš (0:20:41.8)
4. Hořínek Martin (0:20:59.7)
5. Merenda Lukáš (0:21:22.9)
6. Glogar Marek (0:21:23.2)
7. Mácha Tomáš (0:22:11.1)
8. Waloszek Vojťech (0:22:26.6)
9. Bartoň Karel (0:23:38.7)
10. Janovský Ondřej (0:23:41.7)
11. Marcinčák Branislav (0:24:50.7)
12. Slováček Ondřej (0:25:07.3)
13. Marek Miroslav (0:25:09.7)
14. Geryk Martin (0:25:18.1)
15. Majkus Martin (0:26:00.8)
16. Ptáčník Tomáš (0:28:18.8)
17. Pustovka Jiří (0:29:29.2)
18. Farmačka Pavel (0:29:29.5)
19. Janovský.St. Ondřej (0:29:47.1)
20. Glogar Václav (0:30:14.7)
21. Ščerba Bořek (0:30:40.6)
22. Ševčík Roman (0:32:41.2)
23. Besta Tomáš (0:51:02.9)
24. Cigánek Michal (0:53:23.2)
25. Brož Marcel (0:57:31.7)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 19-40 let
1. Žvaková Marie (0:24:35.6)
2. Orlitová Darina (0:27:15.4)
3. Dorazilová Jana (0:32:59.3)
4. Chejnová Petra (0:35:07.7)
5. Matoušková Pavla (0:46:42.0)
6. Janýšková Marie (0:47:16.7)
7. Cigánková Marcela (0:49:49.7)
8. Kubková Anna (0:49:56.2)
9. Dorazilová Helena (0:58:12.3)
10. Hasalová Jana (1192:57:47.2)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 41 a více let
1. Jurák Tomáš (0:20:10.2)
2. Mácha Vladan (0:23:40.0)
3. Jelínek Petr (0:24:03.6)
4. Hasal Václav (0:24:47.4)
5. Jašek Aleš (0:25:45.0)
6. Smilek Radim (0:25:51.8)
7. Rosa Stanislav (0:28:21.4)
8. Stanečka Ladislav (0:28:29.3)
9. Bambas Jiří (0:31:57.4)
10. Sládeček Petr (0:32:54.8)
11. Furmánek Bohuslav (0:36:25.8)
12. Janýška Jiří (0:41:58.8)
13. Bilnica Jan (0:44:28.9)
14. Dorazil Josef (1:20:11.5)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 41 a více let
1. Burianová Dana (0:27:02.1)
2. Mokroszová Jana (0:37:46.7)
3. Pavlicová Jana (0:54:32.3)
4. Dorazilová Anežka (1:15:05.2)
5. Marta Mikulášková (1192:57:47.2)