VÝSLEDKY 2017

2021  •  2019  •  2018  •  2017  •  2016  •  2015  •  2014  •  2013  •  2012  •  2011  •  2010  •  2009  •  2008  •  2007  •  2006  •  2005

Výsledková listina 2017 ke stažení (pdf)

Seznam celkového umístění:
1. Hradil Pavel (0:19:55.4)
2. Žvak Jiří (0:20:42.3)
3. Waloszek Vojtěch (0:22:28.4)
4. Rosová Veronika (0:23:47.1)
5. Černoch Michal (0:24:54.0)
6. Bartoň Vít (0:25:12.2)
7. Číp Jan (0:25:44.0)
8. Páter Martin (0:26:30.0)
9. Jelínek Petr (0:26:36.3)
10. Hasal Vítek (0:26:38.5)
11. Orlita Ondřej (0:26:40.2)
12. Slováček Ondřej (0:26:42.6)
13. Štramberská Nikola (0:26:54.4)
14. Dořičák Tomáš (0:26:58.5)
15. Hasal Lukáš (0:26:59.2)
16. Horák Tomáš (0:27:07.0)
17. Klezlová Marie (0:27:08.7)
18. Hasal Václav (0:27:32.5)
19. Kanocz Martin (0:27:36.8)
20. Klezl Lukáš (0:28:13.2)
21. Matoušková Pavla (0:28:18.1)
22. Sobková Lucie (0:28:21.1)
23. Jiřík Jakub (0:28:21.6)
24. Jindruchová Tereza (0:28:25.4)
25. Janovský Ondřej (0:28:42.9)
26. Ševčík Roman (0:29:06.2)
27. Ševčík Petr (0:29:16.6)
28. Orlitová Darina (0:29:23.7)
29. Ševčík Jakub (0:29:26.6)
30. Klimsza Patrik (0:29:30.6)
31. Glogar Daniel (0:29:38.8)
32. Minariková Klára (0:29:47.1)
33. Janýška Jan (0:29:48.4)
34. Rosa Stanislav (0:29:50.8)
35. Vavrečka Jakub (0:30:09.9)
36. Kučinská Natálie (0:30:12.2)
37. Sládeček Tomáš (0:30:26.4)
38. Jelínek Martin (0:30:32.5)
39. Goláň Lukáš (0:30:55.8)
40. Ligocká Jiřina (0:31:05.0)
41. Jelínková Hedvika (0:31:13.0)
42. Mikešová Monika (0:31:28.1)
43. Ševčíková Julie (0:31:29.6)
44. Šimíček Petr (0:31:38.2)
45. Volková Jana (0:31:40.9)
46. Fišerová Klára (0:31:48.2)
47. Sládeček Jakub (0:31:51.2)
48. Koval Martin (0:31:53.6)
49. Adámková Natalia (0:31:56.8)
50. Janeček Rostislav (0:32:00.8)
51. Cigánek Vojtěch (0:32:09.4)
52. Rosová Hana (0:32:17.1)
53. Sládeček Matouš (0:32:25.2)
54. Sobek Jakub (0:32:36.6)
55. Cigánek Štěpán (0:32:36.8)
56. Cieślar Terezie (0:32:40.4)
57. Króliczek Martin (0:32:42.4)
58. Bartoň Kryštof (0:33:04.4)
59. Botek Josef (0:33:06.4)
60. Kemlová Tereza (0:33:54.0)
61. Pospěchová Radmila (0:34:01.0)
62. David Lukáš (0:34:38.1)
63. Janýška Vojtěch (0:34:44.9)
64. Hrdličková Anežka (0:35:10.5)
65. Wrublová Elena (0:35:18.3)
66. Hamerníková Barbora (0:35:18.8)
67. Pavlica Šimon (0:35:19.9)
68. Bartoňová Terezie (0:35:27.1)
69. Botková Štěpánka (0:35:29.7)
70. Hasalová Veronika (0:35:32.4)
71. Paverová Dominika (0:35:52.6)
72. Zajacová Markéta (0:35:59.5)
73. Dorazil Prokop (0:36:00.5)
74. Kanocz Eva (0:36:03.7)
75. Kanocz Helena (0:36:04.4)
76. Pavlica Martin (0:36:15.4)
77. Šimíčková Klára (0:36:20.0)
78. Černohorká Anna (0:37:10.5)
79. Husovská Bronislava (0:37:10.8)
80. Lysačková Jana (0:37:17.0)
81. Dorazilová Veronika (0:37:34.3)
82. Adámková Sylwia (0:37:46.3)
83. Kremlová Kateřina (0:37:53.2)
84. Hasalová Hana (0:38:33.4)
85. Wrublová Štěpánka (0:38:56.7)
86. Jelínková Kateřina (0:39:03.2)
87. Mizia Efren (0:39:30.5)
88. Krzyžánková Helena (0:39:41.4)
89. Mokroszová Jana (0:39:51.9)
90. Šimíček Jan (0:40:09.3)
91. Juřicová Renata (0:40:13.4)
92. Cigánková Markéta (0:40:30.2)
93. Rybářová Lucie (0:40:32.4)
94. Kemel Václav (0:40:36.7)
95. Pavera Marek (0:40:52.8)
96. Kemlová Jana (0:41:19.2)
97. Šimíček Marek (0:41:20.3)
98. Króliczková Eliška (0:42:04.2)
99. Janýšková Marie (0:42:06.3)
100. Sokol Jiří (0:42:15.6)
101. Furmánek Bohuslav (0:42:45.6)
102. Pivoňková Radka (0:42:55.0)
103. Janýšková Magdalena (0:43:00.6)
104. Hasalová Adéla (0:43:30.3)
105. Hrublowá Marie (0:43:58.9)
106. Váňová Kateřina (0:44:30.0)
107. Michalík Vojtěch (0:45:56.7)
108. Janýška Jiří (0:45:58.3)
109. Mokroszová Marie (0:46:42.3)
110. Juřicová Lucie (0:46:46.8)
111. Mizia Noemi (0:46:50.2)
112. Pospěchová Ludmila (0:47:23.0)
113. Cigánková Amálka (0:48:40.7)
114. Cigánková Marcela (0:48:41.0)
115. Büchi Dominik (0:48:52.1)
116. Dorazil Jakub (0:49:29.1)
117. Starůstka Tomáš (0:49:29.7)
118. Šlehoferová Ema (0:51:59.6)
119. Cigánek Jan (0:52:01.7)
120. Cigánek Michal (0:52:01.9)
121. Mizia Jeremiáš (0:52:05.7)
122. Pustovka Jiří (0:52:06.0)
123. Chrástecká Petra (0:52:59.7)
124. Šustková Marie (0:57:28.5)
125. Hasal František (0:57:36.0)
126. Hasalová Zuzana (0:57:52.2)
127. Hasalová Jana (0:57:52.8)
128. Krba Petr (0:58:23.2)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci do 10 let
1. Ševčík Jakub (0:29:26.6)
2. Sládeček Matouš (0:32:25.2)
3. Pavlica Šimon (0:35:19.9)
4. Dorazil Prokop (0:36:00.5)
5. Šimíček Jan (0:40:09.3)
6. Janýška Jiří (0:45:58.3)
7. Dorazil Jakub (0:49:29.1)
8. Starůstka Tomáš (0:49:29.7)
9. Cigánek Jan (0:52:01.7)
10. Mizia Jeremiáš (0:52:05.7)
11. Hasal František (0:57:36.0)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky do 10 let
1. Wrublová Elena (0:35:18.3)
2. Botková Štěpánka (0:35:29.7)
3. Zajacová Markéta (0:35:59.5)
4. Kanocz Eva (0:36:03.7)
5. Hasalová Hana (0:38:33.4)
6. Jelínková Kateřina (0:39:03.2)
7. Rybářová Lucie (0:40:32.4)
8. Króliczková Eliška (0:42:04.2)
9. Hasalová Adéla (0:43:30.3)
10. Mokroszová Marie (0:46:42.3)
11. Cigánková Amálka (0:48:40.7)
12. Chrástecká Petra (0:52:59.7)
13. Hasalová Zuzana (0:57:52.2)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 10-13 let
1. Hasal Vítek (0:26:38.5)
2. Orlita Ondřej (0:26:40.2)
3. Dořičák Tomáš (0:26:58.5)
4. Hasal Lukáš (0:26:59.2)
5. Kanocz Martin (0:27:36.8)
6. Klezl Lukáš (0:28:13.2)
7. Jiřík Jakub (0:28:21.6)
8. Klimsza Patrik (0:29:30.6)
9. Sládeček Tomáš (0:30:26.4)
10. Šimíček Petr (0:31:38.2)
11. Sládeček Jakub (0:31:51.2)
12. Janeček Rostislav (0:32:00.8)
13. Cigánek Vojtěch (0:32:09.4)
14. Sobek Jakub (0:32:36.6)
15. Cigánek Štěpán (0:32:36.8)
16. Króliczek Martin (0:32:42.4)
17. Bartoň Kryštof (0:33:04.4)
18. Botek Josef (0:33:06.4)
19. David Lukáš (0:34:38.1)
20. Janýška Vojtěch (0:34:44.9)
21. Mizia Efren (0:39:30.5)
22. Pavera Marek (0:40:52.8)
23. Sokol Jiří (0:42:15.6)
24. Michalík Vojtěch (0:45:56.7)
25. Cigánek Michal (0:52:01.9)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 10-13 let
1. Minariková Klára (0:29:47.1)
2. Jelínková Hedvika (0:31:13.0)
3. Ševčíková Julie (0:31:29.6)
4. Kemlová Tereza (0:33:54.0)
5. Hrdličková Anežka (0:35:10.5)
6. Bartoňová Terezie (0:35:27.1)
7. Hasalová Veronika (0:35:32.4)
8. Paverová Dominika (0:35:52.6)
9. Wrublová Štěpánka (0:38:56.7)
10. Krzyžánková Helena (0:39:41.4)
11. Cigánková Markéta (0:40:30.2)
12. Janýšková Magdalena (0:43:00.6)
13. Mizia Noemi (0:46:50.2)
14. Cigánková Marcela (0:48:41.0)
15. Šlehoferová Ema (0:51:59.6)

Seznam umístění pro kategorii: Chlapci 14-18 let
1. Bartoň Vít (0:25:12.2)
2. Páter Martin (0:26:30.0)
3. Horák Tomáš (0:27:07.0)
4. Glogar Daniel (0:29:38.8)
5. Janýška Jan (0:29:48.4)
6. Goláň Lukáš (0:30:55.8)
7. Koval Martin (0:31:53.6)
8. Kemel Václav (0:40:36.7)

Seznam umístění pro kategorii: Dívky 14-18 let
1. Štramberská Nikola (0:26:54.4)
2. Klezlová Marie (0:27:08.7)
3. Sobková Lucie (0:28:21.1)
4. Jindruchová Tereza (0:28:25.4)
5. Kučinská Natálie (0:30:12.2)
6. Mikešová Monika (0:31:28.1)
7. Volková Jana (0:31:40.9)
8. Fišerová Klára (0:31:48.2)
9. Adámková Natalia (0:31:56.8)
10. Rosová Hana (0:32:17.1)
11. Cieślar Terezie (0:32:40.4)
12. Šimíčková Klára (0:36:20.0)
13. Dorazilová Veronika (0:37:34.3)
14. Adámková Sylwia (0:37:46.3)
15. Kremlová Kateřina (0:37:53.2)
16. Šustková Marie (0:57:28.5)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 19-40 let
1. Hradil Pavel (0:19:55.4)
2. Žvak Jiří (0:20:42.3)
3. Waloszek Vojtěch (0:22:28.4)
4. Černoch Michal (0:24:54.0)
5. Číp Jan (0:25:44.0)
6. Slováček Ondřej (0:26:42.6)
7. Janovský Ondřej (0:28:42.9)
8. Ševčík Roman (0:29:06.2)
9. Vavrečka Jakub (0:30:09.9)
10. Pavlica Martin (0:36:15.4)
11. Büchi Dominik (0:48:52.1)
12. Pustovka Jiří (0:52:06.0)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 19-40 let
1. Rosová Veronika (0:23:47.1)
2. Matoušková Pavla (0:28:18.1)
3. Orlitová Darina (0:29:23.7)
4. Pospěchová Radmila (0:34:01.0)
5. Hamerníková Barbora (0:35:18.8)
6. Černohorká Anna (0:37:10.5)
7. Lysačková Jana (0:37:17.0)
8. Juřicová Renata (0:40:13.4)
9. Váňová Kateřina (0:44:30.0)
10. Juřicová Lucie (0:46:46.8)
11. Hasalová Jana (0:57:52.8)

Seznam umístění pro kategorii: Muži 41 a více let
1. Jelínek Petr (0:26:36.3)
2. Hasal Václav (0:27:32.5)
3. Ševčík Petr (0:29:16.6)
4. Rosa Stanislav (0:29:50.8)
5. Jelínek Martin (0:30:32.5)
6. Šimíček Marek (0:41:20.3)
7. Furmánek Bohuslav (0:42:45.6)
8. Krba Petr (0:58:23.2)

Seznam umístění pro kategorii: Ženy 41 a více let
1. Ligocká Jiřina (0:31:05.0)
2. Kanocz Helena (0:36:04.4)
3. Husovská Bronislava (0:37:10.8)
4. Mokroszová Jana (0:39:51.9)
5. Kemlová Jana (0:41:19.2)
6. Janýšková Marie (0:42:06.3)
7. Pivoňková Radka (0:42:55.0)
8. Hrublowá Marie (0:43:58.9)
9. Pospěchová Ludmila (0:47:23.0)